.

.

Одлична цена
Ќе ви помогнам Пред Зомби да се спаси Бергер Пикард Унисе МАИЦА С-3ХЛ

Ќе ви помогнам Пред Зомби да се спаси Бергер Пикард Унисе МАИЦА С-3ХЛ

DEN 319.20

Залиха
Достапно за нарачка

Идеален подарок за Ноќта на Вештерките за сопствениците на кучиња Бергер Пикард, родителите на кучиња Бергер Пикард, мајките на кучињата Бергер Пикард и татковците на кучињата Бергер Пикард кои навистина ги сакаат и се грижат за своите кучиња. Совршен за Ноќта на Вештерките, Забави Со Фенси Фустани, родендени, Божиќ, Годишнини, Ден На Таткото, Дипломирање На Денот на Мајката и Специјални Прилики. Унисекс маичката во мек стил става ново вртење на секојдневната удобност. Изработена од многу меки материјали, оваа маичка е 100% памук за цврсти бои. Боите на хедер и спортската сива боја вклучуваат полиестер. Рамената имаат касета за подобрување на издржливоста. Нема странични рабови. Јаката е направена со ребрести плетење за да се спречи оштетување на виткање. : 100% памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,5 мл/јд2 (153 г/м2)). : Еврофит. : Солза-далеку етикета. : Трча точно на големината Ве Турка Пред Зомби за да ја спасите Мојата Унисекс Маица На Кучето Бергер Пикард С-3ХЛ.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 432.00

Ако сте вистински гејмер, тогаш знаете дека играта ви треба! Овој кул и смешен дизајн е совршен подарок з

DEN 448.00

Потсетник : имаме малку повеќе големина и за да внесеме соодветно вклопување, Бараме да ве молиме поглед

DEN 3.00

Генеричката Графичка Маица За Мачки За Мажи Со Кратки Ракави Е дизајнирана со кружен врат и кратки рака�

DEN 399.84

Флектата Изработен од 100% памук доаѓа во класично вклопување има графички отпечаток од пластизол до гра�

DEN 2.00

Ослободете ја чудната брилијантност на "Лудиот Научник" со нашата Смешна Маица За Физика На Хемијата...

DEN 2.33

Нашите тешки памучни маици со редовно вклопување се направени од 100% памук, испечатени во САД! Шевови со �

DEN 287.52

Прославете ја иконската страна на големите езера со оваа машка графичка мета со теми од Мичиген...

DEN 319.84

Добредојдовте во мојата продавница! Печатиме дизајни на облека; маици, дуксери и дуксери Ние работиме с�

DEN 1.33

Маица За Бебиња Со долги Ракави, 6,1 мл 100% чешлан памук со прстен, дизајн Со Долги ракави, Без Ознаки за удо

DEN 2.33

Женска Мода Обична Еднобојна Копче За Градите Тркалезен Врат Со Долг Ракав Врвна Маица ве Молиме провер

DEN 0.67

Карактеристики : О Вратот И Краток ракав Ракави со двојна игла и дното Увезени Материјал : Млеко Свила М�