.

.

Одлична цена
Црна Жолта Супер Тешка, ВРВОТ На Капакот НА ЛИНИЈАТА Компатибилен За SEA DOO RXP-

Црна Жолта Супер Тешка, ВРВОТ На Капакот НА ЛИНИЈАТА Компатибилен За SEA DOO RXP-

DEN 767.84

Залиха
Достапно за нарачка

Нашиот Супер КВАЛИТЕТЕН Џет Ски Капак ќе вашиот џет ски во текот на целата година. Капакот е дизајниран за : цели За Складирање, Прицврстување и Приколка. Направено од 600 Негирачки Технолошки напреден Тежок Морски Материјал Со уретанска обвивка што дише за да ја одбие водата. Супериорен внатрешен и надворешен јон за ВАШИОТ PWC. Нашиот Капак За Џет Ски има одвојлив систем за приколки со вградени панели за Затегнување на ремени за брзо прилагодување. Овој капак може да се користи на патот при приколка на вашиот џет ски, на лифтот, како и секое друго складирање. Задните и намалување на ветер кревање и во внатрешноста на влага. Затегнувачки панели цврсто безбеден капак за патување по автопат - Полу-прилагодено вклопување. - Капакот е целосно еластичен околу дното за да обезбеди цврсто вклопување. 100% ткаениterер. Жолта / Црна, Тешка, 600 Дениер Џет Ски-Пвц Капак Компатибилен за Море Доо РХП-Х 300 2021-2022. Дизајниран за складирање на прицврстување и приколки.Полу-прилагодено вклопување на џет ски покритие со систем за приколки. Технологија отпорна на вода и дише, дизајнирана да се спротивстави на прашина, снег, нечистотија, дожд. НАПРЕДЕН, тежок 600 материјал за негирање со облога од уретаин за да се спротивстави на сите временски услови. Капакот има задни и намалување на внатрешната влага и ветер лофтинг. Еластичен кабел зашиен на дното за брзо, цврсто вклопување. БОЈА : Црна Со Жолта Боја. 2 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 0.33

Опис : Хардверот За Оградата на Чамците прифаќа одвојлив дизајн и доаѓа со четири стилови за избор.Карак

DEN 1.00

МореКуче Линија е семејна компанија од 3та генерација со историја на задоволни клиенти кои се протегаат

DEN 2.67

Овој погон ја има индустриската стандардна брава за заклучување на рачката која има дупка на горниот де

DEN 1119.84

Серијата Чесапик Вајт на фарија обезбедува одличен изглед на панелот за мерач на вашиот брод...

DEN 6482.24

Опис на производот Комплет За Надворешен Кабел ЗА Управување СО 300 КС комплетот за управување, вклучува�

DEN 2.67

Карактеристика : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Отвор за Гориво за Морски Бродови.Изработени од тежок

DEN 1286.56

Опис Нашиот капак на седиштето на бродот е дизајниран за секојдневна употреба Се одликува со оксфорд об

DEN 1439.84

Попознати како" полуприлагодени " корици, стилизирани навлаки за Чамци се нашата најпродавана, најпопул

DEN 2.00

Вклучува : Работно Коло О.Е.# 395864, 397131, 435821, Гумена Заптивка О Е# 321120, Заптивка На Работното Коло 324701, 338484, Кл

DEN 4284.80

Монтира директно на вашиот џек плоча На Десната страна на вашиот брод обезбедување на 4 " на вертикална п

DEN 1007.84

Тејлор Направи 402 Машки Завртки За Дрво 6 / Pksnap Сврзувачки Елементи Стандарден дизајн за прицврстување,п�

DEN 2.33

Одамна познат по производството на квалитетни морски производи, Тејлор Мејд повторно ја измисли многу �

DEN 799.84

Единствениот патентиран производ дизајниран за резервоари за тестирање на моторот Емулгира масло во в�

DEN 799.84

Бариера наредени Б115 Црево За Гориво За двете Бензин (вклучувајќи етанол мешавини До Е85) и дизел (вклучув

DEN 0.67

Обезбедува поддршка за седење со преклопување; Дизајниран да се лула за десно или лево преклопување; мо�