.

.

Одлична цена
Женски Свечен Блејзер Јакна Долг Ракав Ревер Јака Лабава Култура Врвот Пролет Aut Работа Бизнис Канцеларија Костум Кратки Блејзери

Женски Свечен Блејзер Јакна Долг Ракав Ревер Јака Лабава Култура Врвот Пролет Aut Работа Бизнис Канцеларија Костум Кратки Блејзери

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

Женска Блејзер Јакна,Јака Со Ревер Со Долги Ракави Отворен Преден Цврст Есенски Обичен Кроп Топ. Можете да ја усогласите блејзерската јакна со бела Маица и пар секојдневни долги панталони, кои се удобни и трендовски, исто така можете да ја спарите со тексас панталони. . Големина Шема. Големина (см). St Length : t42tt Bust : t104. Мt Length : t43tt Bust : t108. Lt Length : t44tt Bust : t112. Големина(инч). St Length : t16. 54 t Bust : t40. 94 . Мдолжина : т16, 93 тбуст : т42, 52 . Lt Length : t17. 32 t Bust : t44. 09 . Спецификација. Име на предметот : женски блејзер јакна. Боја : кајсија, црна. Големина : С, М, Л.Шема : цврста. Материјал : полиестер. Ракав : долг ракав. Јака : јака за ревер. Пол : жени. Содржина На Пакетот. 1пц х женски блејзер јакна. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висок Квалитет : женската блејзер јакна е изработена од полиестерски материјал, лесна, мека и удобна за носење. Дизајн : блејзерската јакна за жени има долг ракав, јака за ревер, отворен преден дел, едноставна цврста боја, исечена должина ве прави помодерни. Избор на големина : цврстата блејзерска јакна има 3 големини за избор : С, М, Л, погодна за повеќето жени. Лабаво вклопување за максимална удобност. Повод : оваа женска јакна е погодна за носење во многу прилики, како што се улица, излегување, секојдневно, канцеларија, состанување и секојдневно носење. Пакет и Нега : ќе добиете 1 парче блејзер јакна. Машина за перење, висат за да се исуши, и ве молиме не го избелите.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3.33

1 Име на производот : женска голема големина нега бремена мајка пижама модален комплет за кратки ракави 2

DEN 0.67

Големина : С Половината : 64см / 25.20" Колк : 92см / 36.22" Должина : 36см / 14.17" Големина : М Половината : 68см / 26.77" Колк

DEN 3.00

Материјал : изработен од полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење И тоа е мн

DEN 239.84

Massionенски модни шорцеви со високи половини широки нозе, вртејќи се на рафли, со џебови шорцеви, домашни џ

DEN 568.96

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 84см / 33.07" Половината : 62см / 24.41" Колк : 90см / 35.43" Должина (

DEN 2.00

Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 ЕУ Големина : 34 Половината : 79см / 31.49" Панталони �

DEN 399.68

Овие потписи од Levi Strauss & Co Women'sенски Бермуда шорцеви се совршени обични и класични шорцеви за денови на т

DEN 271.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 255.84

Вашиот омилен за потоплите месеци, овие шорцеви за влечење од Бел Елен имаат сеопфатен еластичен струк �

DEN 2.00

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Летни Пижами, Две Парчиња Салон Во Собата, Резервоарот

DEN 255.84

Големина : С Половината : 69см / 27.17" Колк : 99см / 38.98" Должина На Дното : 45.5 см / 17.91" Големина : М Половината : 74с�

DEN 284.00

Производител : Џонатан Симхаи Стил Тип : Отсечени Шорцеви Колекција : Џонатан Симхаи Ракав Должина : Мате

DEN 239.84

Големина : С Половината : 78см / 30,71" Колк : 98см / 38,58" Должина : 35см / 13,78" Големина : М Половината : 82см / 32,28" Колк

DEN 0.67

Панталони за жени случајни летни еластични еластични лесни половини Постелнина, панталони со панталон�

DEN 1.67

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ОБЛЕКА 24 часовен одговор на линија Qslessслободен враќа...

DEN 2.00

Вака правиш случајно Одвојте време и шорцеви за влечење на TRU, во ткаенина што може да се меша со постелн�

DEN 1.33

жени 5 инчен инсем каки кратка жена шорцеви со висок струк женски тексас истегнување женски шорцеви со џ

DEN 305.60

Вашето ново одење за оние излети од топло време, времето и милениумските шорцеви на TRU обезбедуваат јасе

DEN 1.67

Големина : С Половината : 68см / 26.77" Колк : 104см / 40.94" Должина : 36см / 14.17" Големина : М Половината : 72см / 28.35" Кол�

DEN 0.33

Панталони Со праволиниски Нозе Женски Панталони Со Широки Нозе За Жени Хартиена Кеса Панталони Со Висо�

DEN 3.33

Мажите Casual Graffiti печатени плажа работа обични мажи кратки панталони панталони Карактеристики : 1 се изра�

DEN 239.84

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Обични Шор