.

.

Одлична цена
Хинваи Клиренс Костими За Капење За Жени Плус Големина Женски Бикини Комплет Еднобоен Триаголник За Капење Бел М

Хинваи Клиренс Костими За Капење За Жени Плус Големина Женски Бикини Комплет Еднобоен Триаголник За Капење Бел М

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Жени Секси Еднобојни Дво-носат Завиткани Гради Бикини Костими За Капење Костим За Капење Облека За Плажа ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Точка специфики Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Ракав За Печатење : Редовен Стил : Секси, Каузален Пакет вклучуваат : 1сет Костими За Капење (Што Содржи Подлога за Градите) ЗАБЕЛЕШКА : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Големина : С Големина НА САД : 4 Велика британија Големина : 8 Големина НА ЕУ : 32 Биста : 80-85см/31,50"-33,46" Половината : 61-66см/24,02"-25,98" Колк : 86-91см/33,86"-35.83" . Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 ЕУ Големина : 34 Биста : 85-90см/33,46" -35,43 "Половината : 66-71см/25,98 "-27,95" Колк : 91-96см/35,83 "-37,80". Големина : Л Големина НА САД : 10 Велика Британија Големина : 12 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 38 Биста : 90-95см/35.43" -37.40 "Половината : 71-76см/27.95 "-29.92" Колк : 96-101см/37.80 "-39.76" Плус Големина Дами Костим За Капење Дозвола. Плус Големина Танкини Блузи За Жени : плус големина 2 парче костим за капење дефинитивно ласкави на вашето тело, а проточниот врв за пливање совршено го покрива вашиот стомак и ве прави потенок. Одлични Квалитетни Костими За Капење : Изработени со мазен, брзо сув и растеглив материјал од ткаенина за удобно и издржливо носење. Совршени костими за капење за тропски одмори, лето, плажа и базен. Висококвалитетна ткаенина со професионален дизајн, удобна и погодна за жени. Висока еластичност совршено вклопување. Брзо сушење и висококвалитетно, супер меко и издржливо, ладно и дише, погодно за спортови на вода. Погоден за пливање, забава на плажа, одмор, трчање или друга пригода. Погоден за жени, девојки, тинејџери и јуниори. Најдобар подарок за себе и пријателите, семејството или кого го сакате.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 287.20

Женски Моден Бикини Комплет Костим За Капење Дводелен Исполнет Со Почва Костими За Капење Плажа Забеле�

DEN 1.67

Точка специфики Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Полиестер Декорација

DEN 1.00

Ако ви треба костим за капење танкини со целосна покриеност кој е симпатичен и ласкав во исто време, тог�

DEN 367.84

Жени Секси Еднобојни Шупливи Разделени Костими За Капење Бикини Печатење Облека За Плажапомош провере�

DEN 3.33

Модни Жени Сплит Костим За Капење покажуваат печатење на Половината крст Секси Бикинифеатури : Облека З

DEN 407.84

Џијугала Долна Облека За Жени Плус Големина Влечење Парче Костим За Капење Високо Исечени Бикини Кости�

DEN 319.84

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница! Стилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет! Материјал : По�

DEN 407.84

Може да ве направи поубави И виталност Карактеристика : Пар костими за капење што ве прават поубави.Секо

DEN 1.33

Жени Нова Мода Спојување Костим За Капење Секси Секојдневен Бикини Парче Костим За Капењекарактеристи�

DEN 271.84

Совет : Ако не ја разбирате табелата со големини, ве молиме внимателно прочитајте ја оваа реченица (голе�

DEN 2.00

Виикеи Донесете класичен стил на плажа со Женскиот Сет За Бикини Со Висок Струк,ова бикини едноставно, н

DEN 348.48

Ксишеп Женски Костими За Капење, Летен Женски Сплит Печатен Секси Висок Струк Отворен Грб Бикини Костим

DEN 1.00

Насекаде Печати Шпагети Ремен нулта Разнобојни Плус Големина Бикини Поставува 3 XL (18) Ограничени Количи�

DEN 2.33

Здраво! Добредојдовте во нашата продавницаЏијугала!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина об

DEN 2.67

ХГолем Големина НА САД 1012биста 41,543 " половината 33,535 " колковите 4445, 5" Секси врв на завој : преден вкрс�

DEN 1.67

Модни Женски Бикини Комплети Печатени Комплети За Бикини Без Ракави Костим За Капење Склекови Обложени

DEN 479.68

Овој костум за капење на нација е направен од мешавина од полиестер и спандекс за подобро да ја одврати �