.

.

Одлична цена
Моден Мијалник Цедилка Одвод Капак Издржлив Нерѓосувачки Челик Мрежа Туш Мозоци За Подот Перење Кујна Бања

Моден Мијалник Цедилка Одвод Капак Издржлив Нерѓосувачки Челик Мрежа Туш Мозоци За Подот Перење Кујна Бања

DEN 191.84

Залиха
Достапно за нарачка

Опис Нашиот одвод е изработен од нерѓосувачки челик. Тој е многу издржлив и без ' рѓа. Совршен за бања, кујна за перење за да спречите затнување на одводот. Така одржувајте ја вашата соба чиста и свеж воздух. Карактеристики - Боја : Сребрена. - Материјал : нерѓосувачки челик . - Големина : 9 х 9 х 5,8 см. - Изработен од нерѓосувачки челик, многу издржлив и нема да ' рѓосува. - Дизајн Во Стил на корпа со мали дупки на дното. Ефикасната цедалка против затнување дозволува течноста да тече во одводот додека ги блокира честичките. - Погодно одговара на сите кујни, бањи и одводи за перење. Погоден за топла и ладна вода.   Изработени од нерѓосувачки челик, многу издржливи и нема да ' рѓа. Дизајн Во Стилот на кошница со мали дупки на дното. Ефикасната цедалка против затнување дозволува течноста да тече во одводот додека ги блокира честичките. Погодно одговара на сите кујни, бањи и одводи за перење. Погоден за топла и ладна вода.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 191.84

Детали : * 100% Сосема нов и висок квалитет.* ГУМЕН ПРИКЛУЧОК за БАЊА од нерѓосувачки челик*за вметнување ду

DEN 127.84

Четкан никел, затворач за када со допир, некогаш сјајна завршница се спротивставува на гребење и оцрнув�

DEN 3.00

Донесете висококвалитетни гаџети во вашата кујна со Затворачот За Мијалник Good Cook Овој затворач за мија�

DEN 1.33

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава СО КУЛ Од пазарот На Џојбај.Опис : Нашиот пвц мек г�

DEN 959.84

Пакетот Вклучува : 1 х Капак За Одвод На Подот Нашиот Капак За Одвод На Подот, совршено решение за вашите �

DEN 191.84

●Премиум Цедилка За Кујнски Мијалник Од Не ' рѓосувачки Челик 304 ® е изработена од висококвалитетен нер�

DEN 175.84

Цедилките за одвод се одличен избор за тела за оние со потешкотии во маневрирањето Леснотијата на дрена

DEN 1.00

Описr r дали барате професионално, но сепак прифатливо јадро за одвод на подот? Дали сте во потрага по цвр

DEN 0.33

[Издржлив За Употреба] Изработен од флексибилна ТермоПластикаГума, антилизгање, се карактеризира со ел�

DEN 1.00

Одводите на мрежата се одличен избор за тела за оние со тешкотии во маневрирањето Леснотијата на одводн

DEN 0.33

Одвод На Подот од Нерѓосувачки Челик, Отпорен На Одвод На Подот Антички Стил Анти Затнување Анти Мирис З

DEN 0.33

Лесен За Инсталирање и Чистење : само оставете го во мијалникот во кујната за да ја ослободите дупката о�

DEN 191.84

Кујнски Мијалник Под Мијалник Антизатнувањето Нето Бања Канализација Кат Филтер За Коса Опише : тоа е ф�

DEN 2.00

Кујнски Мијалник За Вода Цедалка За Капак Приклучок За Одвод На Подот Фаќач За Одвод На Бања Опис : Блоки

DEN 191.84

Вклучената рачка го олеснува држењето на корпата додека ја чистите празна или ја отстранувате.Поради р�

DEN 2.67

Завршете ја инсталацијата на славината со Скокачкиот Кликер Колер К7124 Овој скокачки кликер за одвод ко�

DEN 2.00

Додатоците за мијалник елкеј се дизајнирани да одговараат совршено и да се координираат со вашиот Мија�