.

.

Одлична цена
Време и трајно плетен фустан без ракави

Време и трајно плетен фустан без ракави

DEN 826.72

Залиха
Достапно за нарачка

А+ за лесен стил! Времето и Tru плетениот фустан без ракави нуди максимална мода за минимален напор со опуштен, стил на замав. Останете кул и удобно во овој супер мек женски плетен фустан. Носете со сандали за обичен ден надвор или пар со чизми за трендовски ноќен изглед. Без разлика дали го носите овој фустан соло или со координативна јакна, е целогодишно парче со безвременска привлечност. Овој фустан без ракави е најдобар избор за вас. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено, прилагодено во стил на замав. Должина : Должина на коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : 2 џебови од страничен шеф. Карактеристики : Екипаж со ребра; Истегнување плетено измислица. Без ракав плетен фустан за жени од време и Тру.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 259.04

Големина : S Биста : 82cm / 32.28" Половината : 67cm / 26.38" Рамо : 37cm / 14.57" Ракав : 60cm / 23.62" Должина : 128cm / 50.39" Големина : М

DEN 666.40

Безгрижен и вечен фустан без ракави од време и TRU е разноврсен додаток на вашата гардероба Поставете го �

DEN 559.84

А+ за лесен стил! Времето и Tru плетениот фустан без ракави нуди максимална мода за минимален напор со опу�

DEN 826.72

А+ за лесен стил! Времето и плетениот фустан без ракави на TRU нуди максимална мода за минимален напор со о

DEN 1.67

Овој фустан може да ја покаже вашата прекрасна кривина и сексипилност додека изгледате софистицирано!..

DEN 335.84

Овој висококвалитетен плетен фустан на ребра е совршен додаток на кој било плакар Модерен со затегната

DEN 2.00

Едноставен, но стилски, овој плетен фустан без ракави од време и Тру е тој без напор изглед на сезоната е

DEN 1.00

А+ за лесен стил! Времето и Tru плетениот фустан без ракави нуди максимална мода за минимален напор со опу�

DEN 335.68

Нивото плетениот фустан на Time и Tru е изработен во ткаенина што може да се дише, која е разноврсна и одличн

DEN 3.00

Големина : S Биста : 88cm / 34.65" ракав : 65cm / 25.59" Должина : 76cm / 29.92" Големина : M Биста : 92cm / 36.22" Ракав : 66cm / 25.98" Долж�

DEN 370.40

А+ за лесен стил! Времето и Tru плетениот фустан без ракави нуди максимална мода за минимален напор со опу�

DEN 288.00

Нашиот Фустан Без Граници Јуниори Во Боја Е одличен стил што не сакате да го пропуштите Нека овој фустан

DEN 284.64

Овој печатен фустан со појавување од Pioneer Woman ги одржува вас и вашето малечко удобно и подготвено за секо

DEN 2.67

А+ за лесен стил! Времето и Tru плетениот фустан без ракави нуди максимална мода за минимален напор со опу�