.

.

Одлична цена
Fusion Swimbait Jighead

Fusion Swimbait Jighead

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Куките на Беркли Fusion19 ™ се за секого, од почетниците до страствен риболов. Главата на свирката за пливање има ултра-реалистички изглед и чувство со обична точка за влечење од 40 степени за оптимално следење и природна презентација за пливање и други меки пластика. Со најразлични големини и комбинации на куки, главата за свирка на Swigbait Fusion19 нуди решение за многу стилови и големини на мамки. Секој пакет дава идеални препораки за мамка. Точка на игла за полесно навлегување. Детали со висока дефиниција за реален изглед. Конусен чувар на мамки со жични брави мамки на своето место. Фалсификувана кука за зголемена странична јачина. Оптимален дизајн на главата за најразлична мека пластика на Беркли. Пакетот има иновативен резистентен мида за управување со справи.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1919.84

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, тешката покривка на Berkley® ги опфа�

DEN 119.52

Дизајнирано да се спари совршено со Berkley® Gulp! ®, Bucktail свирка Fusion19 има квалитетни компоненти кои се идеалн

DEN 351.20

Куките на Беркли Fusion19 ™ се за секого, од почетниците до страствен риболов Главата на свирката за пливањ�

DEN 208.64

Цунами циксвирка пролам испорачува и пикала и цикзагпливање акција Цунами цик џиг про лам, 7 / 8 мл, тоне, �

DEN 2.33

Фудбалските свирки на „Штрајк Кинг“ се крајните длабоки води, големи бассвирки! Широката глава во форм

DEN 2.33

СВЕТСКИОТ ДЕ НОЦ СВЕТСКИ ПИМПЛЕН УНИВЕРЗАЛНИ РИБОТ СВЕТСКИ, бакарен мраз, 1 7 / 8 мл е едно од највисоките �

DEN 2.33

Дизајнирано да се спари совршено со Berkley® Gulp! ®, Bucktail свирка Fusion19 има квалитетни компоненти кои се идеалн

DEN 1.67

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, фудбалската свирка на Беркли® ги

DEN 2.67

Аероџиг розовите црви се дизајнирани специјално за риболов со плови Конкавната глава на овие црви е во �

DEN 231.84

Уживајте во најновата технологија за свирка со ураганот 3 D око за очи на солена вода риболов свирка, бун�

DEN 287.20

Страницата со среќа е штрајкот на Jimими Хјустон Скрингер е добар и за почетници и за напредни риболовци..

DEN 303.84

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, фудбалската свирка на Беркли® ги

DEN 271.84

Беркли Фузија19 Swimbait Jighead, Pearl White, големина 5 / 0 L, 3 / 4 мл Точка на игла за полесно навлегување Свиткајте ја к

DEN 1119.20

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, свирката на Беркли Скипин ги содр

DEN 175.84

Куките на Беркли Fusion19 ™ се за секого, од почетниците до страствен риболов Главата на свирката за пливањ�

DEN 287.20

Океански логички серии во брегот насликани глави Овие глави имаат двојно насликани очи и завршница во с