.

.

Одлична цена
Паѓа бренд сите природни италијански врски за вечера со свежа колбаси, lb, по пакет

Паѓа бренд сите природни италијански врски за вечера со свежа колбаси, lb, по пакет

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Додадете малку зачинет, топол италијански вкус на вашата следна вечера со Falls Brand ™ сите природни италијански врски за вечера со свежа колбаси. Подготвени да готват и да се направат свежи со природни обвивки, овие топли италијански врски за колбаси се фалат со пиперка мешавина само од најдобрите зачини и зачини. Направени со премиум, природно свинско месо, бренд Falls Сите природни италијански врски за вечера со свежа колбаси се минимално обработени и не содржат вештачки состојки. Топла италијанска колбас има вкус одлично на пунџа или кога се исече и се додава на сендвич. Можете дури и да промешате парчиња колбаси врски во вашата омилена италијанска супа или тестенини за дополнителен поштенски патент. Лесно за подготовка и подготвено за помалку од 30 минути, вашето семејство ќе ги сака овие италијански врски со колбаси исполнети со топлина. За да готвите топли италијански врски за колбаси, пан-пржени на шпоретот на 350 ° F за 10 до 12 минути, повремено се врти додека не се кафеави. Исто така, можете да ги испечете вашите топли италијански врски за колбаси во средна рерна со помош на плитка тава или сад за печење, превртувајќи се повремено додека не стекнати. Готвените врски за колбаси од свинско месо треба да бидат кафеави, а не розови внатре. Секогаш гответе топли италијански врски за колбаси додека температурата не достигне најмалку 160 ° F. Чувајте ги топлите италијански врски за колбаси во ладење или замрзнати додека не се подготвени за употреба. Falls Brand ™ Сите природни топла италијанска свежа колбас за вечера, доаѓаат во удобен пакет од 1 lb со 5 врски по пакет . Топла италијанска колбас врски вкус одличен кога е скара, па дури и може да се пече во рерна, ако сакате . овие италијански колбаси Врските се инспективни од USDA . Паѓа бренд Сите природни италијански врски за вечера со свежа колбаси се хранлив и додаток исполнет со протеини на кој било оброк и се направени во САД. Врски за вечера со колбаси . Фрижидер или замрзнете ги топлите италијански врски со свежа колбаси додека не се подготвени за употреба.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.00

Од 1989 година, основачот на чичко Чарли го изгради семејниот бизнис со својата сопруга од своја страна...

DEN 1.67

Нашата храна за зајдисонце, блага пушена колбас е оригинален рецепт создаден во 1969 година Ние се гордее�

DEN 227.52

Холмс пилешко оригинал исечен 12 / 12oz е автентично грубо тло, наградуван рецепт во Тексас, без полнила или

DEN 95.68

Holmes Smokehouse HLMS JALP RP SSG е автентичен груб терен, наградуван рецепт во Тексас, без полнила или конзерванси Хо�

DEN 95.68

Смитфилд Хикори пушено јаже од колбаси од говедско месо е направено со природна обвивка што се заклучув

DEN 1.33

Кралската старомодна блага свежа колбас, брендот од 16 мл кралска храна се препознава низ целиот југоист

DEN 3.33

Избор на Сем, сите природни колбаси од говедско месо од Сем, е благо зачинета колбас од говедско месо со �

DEN 3.00

Nsонсонвил е опседнат со изработка на најпосакуваната колбас во светот Основана од скромни почетоци во 1

DEN 3.33

Вкусна, природна алфреско печена пиперка и пилешка колбас со пилешко месо со мескит чад е пријатно напр�

DEN 2.67

Врските на Манда Будин се направени со мешавина од ориз и свинско месо и зачинети со кромид, bellвонче од п

DEN 2.67

Швајгерт Браунсвигер е стар свет, германски стил, целосно варен, колбас од црниот дроб Тој е натоварен с�

DEN 1.67

Компанијата Sheboygan Cousage Beer Bratwurst е висококвалитетен Братвурст го направи „старомодниот“ начин Како вист