.

.

Одлична цена
Брендови Голем живот е сладок магнет, силен, разновиден дизајн, броење, 4678U

Брендови Голем живот е сладок магнет, силен, разновиден дизајн, броење, 4678U

DEN 15.52

Залиха
Достапно за нарачка

Засладувајте го секој простор со u брендовите, животот е слатки магнети! Објавувајте потсетници, фотографии или слатки белешки на која било магнетна површина, шкафче или фрижидер. Овие големи, силни гумени магнети можат да држат повеќе чаршафи или хартија за акции со карти. Соберете ги сите 8 (секој продаден одделно) од комплетниот сет. Совршен за тинејџери, возрасни и деца на возраст од 9 и повеќе години. U брендови Голем живот е сладок магнет, силен, разновиден дизајн, 1 броење, 4678 U : 1 голем сладок тематски магнет додава допир на забава на вашиот работен простор или дом. Работи на сите магнетни површини како што се фрижидери, табли, метални кабинети за датотеки или шкафчиња. Закачете белешки, важни меморандуми, фотографии, проекти и многу повеќе. Се одликува со силен магнетски држач. Соберете ги сите 8 U Brands® Големиот живот е слатки магнети за комплетен сет!. Направено од гума.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 239.84

Лос Кабос Мексико Дизајн В Сувенир Фрижидер Магнет 2.5" Х3.5 " Приближно За оваа ставкиздржлив Магнет наши�

DEN 239.84

Ако сте љубител на природата и уживате во вашето време пешачење, кампување или само посета на вашиот оми