.

.

Одлична цена
Тажно куче II Сликарство печатење на завиткано платно

Тажно куче II Сликарство печатење на завиткано платно

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : -Ирити подготвени да висат. -Пококува сертификат за автентичност. -Професионално се протегаше рака. -Артистички потпис на предната страна. -Индеј печатење на платно за уметност. Предмет : -илдлиран. Пол : -нетрална. Стил : -образно. Боја : -Маликолор. Временски период : -образно. Средна : -икула печатена. Уметник : -Кони Хејли. Тип на производ : -Фракција уметност. Примарен уметнички материјал : -Канвас. -Size 24" H x 24" W x 1.5" D - Size : -Small 18"-24". Dimensions : Size 24" H x 24" W x 1.5" D - Overall Height - Од горе до дното : -24 ". Големина 24 " H x 24 "W x 1,5 " d - целокупна ширина - од страна на страна : -24 ". Големина 24 " H x 24 "W x 1.5 "D - целокупна длабочина - предна до грб : -1.5 ". Големина 24 "H x 24 " W x 1,5 "D - Севкупна тежина на производот : -6 bs. Карактеристиките на MAAX1573 пристигнуваат подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Професионално се протегаше рака. Уметнички потпис на предната страна. Print Subject на ликовно платно : диви животни. Пол : Неутрален. Стил : современ. Боја : повеќебојно. Временски период : современ. Среден : Giclee Printed. Уметник : Кони Хејли. Тип на производ : Графичка уметност. Примарен уметнички материјал : платно. Големина (18 "H x 18" W x 1,5 "D) : мали 18" -24 ". Големина (24" H x 24 "W x 1.5" D) : Мал 18 "-24". Големина (32 "H x 32" W x 1,5 "D) : Среден 25" -32 ". Големина (40" H x 40 "W x 1,5" D) : Голем 33 "-40". Големина (48 "H x 48" W x 1.5 "D) : преголем 41" и погоре. Димензии Големина 18 "H x 18" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 18". Севкупна ширина - страна на страна : 18 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 24 "H x 24" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 24". Севкупна ширина - страна на страна : 24 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина 32 "H x 32" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 32". Севкупна ширина - од страна на страна : 32 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 7 фунти. Големина 40 "H x 40" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 40". Севкупна ширина - страна на страна : 40 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 9 фунти. Големина 48 "H x 48" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 48". Севкупна ширина - од страна на страна : 48 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 12 фунти.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 0.33

Карактеристики : Галери завиткано во одржливо, не воено дрво Арие подготвени да висат Наклучува сертифи

DEN 102.08

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 319.84

Ова е печатење на ликовно платно од Парвез Таџ Сликање на „Бело пукање на цветање“ на завиткано платно

DEN 2.33

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 2.00

Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно Секоја

DEN 412.00

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 583.84

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 2933.60

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 2.33

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 1.67

Карактеристики : Ирити подготвени да висат Пококува сертификат за автентичност Професионално се проте�

DEN 3.00

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 248.96

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 3.00

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 2.67

Карактеристики : Ирити подготвени да висат Пококува сертификат за автентичност Професионално се проте�

DEN 2601.60

Високи квалитети подготвени за печатење на уметноста на Ханфин од уметничкиот колектив Мармонт Хил, Ма�

DEN 0.33

Ова сликање на блузот „Сликање на блуз“ на завиткано платно е печатење на ликовно платно од Парвиез Та�

DEN 3.00

Завиткана платно, обложена со гел PTM Images е водечки производител на Северна Америка на подготвен wallиден д

DEN 1.00

Прекрасен Мармонт Хил "Widbey's Barn III " Print Print на завиткано платно Ова прекрасно парче оди одлично во секој до

DEN 297.60

Карактеристики : печатење на платно за уметност Професионално се протегаше рака Арии подготвени да вис�

DEN 559.84

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 319.52

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 1.00

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 2.00

Оваа исклучителна уметност на платно на фармата куќа носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа wallид

DEN 2601.60

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметнос

DEN 0.67

Оваа исклучителна уметност на платно на фармата куќа носи убавина во вашиот дом и канцеларија...

DEN 253.76

Трајно уметничко печатење на висококвалитетно платно од Мармонт Хил Арт колекционерско работење од Бе�

DEN 2.67

Цртеж инспирација од обрасците присутни на површината на исечен камен од малахит, сликарството на Мала�

DEN 495.84

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 1.67

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок