.

.

Одлична цена
Воздушна пушка со браунинг пелети 0,177cal w дејство на рачката и

Воздушна пушка со браунинг пелети 0,177cal w дејство на рачката и

DEN 2943.84

Залиха
Достапно за нарачка

Оваа верзија на пушката со пелети за подготовка на кафеава боја доаѓа со елегантен фонд за дрво. Доаѓа во калибар .177 со вклучен опсег 3-9x40 за да ви помогне да се вклучите во вашата цел! Дизајнот на акции на Монте Карло и активирањето на двостепено прилагодување овозможува удобно снимање и точност. Контурирана ввалана гумена подлога за враќање го апсорбира шокот кога ќе отпуштите шут. Browning Leverage .177 Air Gun Combo Pelet Pelet Puble : Оваа верзија на пушката со пелети за лаптиви за лаптиви доаѓа со елегантен фонд од дрво. Доаѓа во калибар од 0,177 со вклучен опсег 3-9x40 за да ви помогне да се вклучите во вашата цел. Дизајнот на акции на Монте Карло и активирањето на прилагодување со 2 фази овозможуваат удобно снимање и точност. Контурирана ввалана гумена подлога за враќање го апсорбира шокот кога ќе отпуштите шут.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2934.24

Ruерот Јукон го прикажува новиот Клип За Гас Реаксис и системот За Замолчување Со Пет Комори Има рачно за

DEN 1.67

Додадете малку блинг на ВАШИОТ бб и прашка за пелети со оваа класична лостакција изгледа Каубојската Се

DEN 3.33

Акција на завртки, мултиснимка, PCP (прехранлива пневматска) Hatsan BT65 SB воздушна пушка Напреден полимер дво�

DEN 1375.84

Model на Hatsan Model 125 Spring Combo нуди моќност и точност со долг дострел Оваа воздушна пушка максимална на 1550 fps со �

DEN 3.33

Hatsan AT44 S10 Тивка енергетска воздушна пушка, 0,25 калибар, црни измет : Двојна безбедност Кватро активирање �