.

.

Одлична цена
Lifesmart премиум ткаенина за лифт за лифт, кафеава

Lifesmart премиум ткаенина за лифт за лифт, кафеава

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

LIFESMART Premium ткаенина за лифт за лифт во кафеава боја, е завиткан во удобен тапацир на ткаенина, што е лесно да се исчисти. Вклучува USB-порта за удобно полнење на уредот и џеб за складирање на странично. Погодни држачи за двојна чаша е совршено место за да го поставите вашиот пијалок додека се релаксирате. Овој лежиште вклучува функција за лифт за напојување за да помогне кога ќе застанете. Може да се смести во дневната соба, спалната соба, дневната соба или просторијата за домашно кино. Плишани и преголеми перничиња на главата и грбот обезбедуваат дополнителна удобност. Електричната функција за лесна копчиња за копче го прави ова столче совршено за гледање, читање или дремење. Едноставни контроли на копчињата ја активираат функцијата за лифт и лежиште со исклучително мазно нежно движење. Засилената челична рамка во голема мерка ја подобрува стабилноста на структурата и е доволно силна за да издржи капацитет на тежина до 300 фунти. Севкупни димензии : 36 "W x 37 " D x 41 "H. Големина на седиштето : 22 " W x 21.6 "d. Висина на седиштето : 20,4 " Проширена должина : 64 "Олепувач на електрична енергија од кафеава ткаенина со УСБ -порта за полнење, држачи за чаши и џеб за складирање. Удобно и издржлив дизајн на преголема перница. Совршен за опуштање, гледање телевизија, читање книга или дремнување.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 10398.40

Дали сакате софа што ќе ве натера да се чувствувате како да седите на кревет од бел слез? Дали сакате да д

DEN 8624.00

Овој затегнат грб, крилен, лежерен стол е одличен додаток за секоја просторија Опуштете се во стил и удо�

DEN 1.33

Прирачник за лого на Колорадо Бафалос Домашен театар со систем за патент Совршено за пештерата на вашио

DEN 2784.00

Ова луксузно кожено парче има великодушно постепено раце, седишта и грб Еластична и мека кожа тапацир г�

DEN 1.00

Елегантен стил и удобност даваат релаксација целосно ново значење Нашиот прекрасен столче за лекување

DEN 4799.84

Овој лесен за повлекување, дополнителен перничен лежиште обезбедува неверојатно висок степен на удобн�

DEN 4479.84

Нашиот прекрасен стилски подобри домови и градини за враќање на главните градини нуди совршена комбина

DEN 2784.00

Откријте се од напорен ден во овој бургундски приклучок за повратни информации Овој модерен лежиште е т

DEN 7951.84

Кога ќе дојде време да се опуштите и да се развивам, River Street Designs Bryson Power Lift Recliner ви нуди незаменлива благо�

DEN 2784.00

Воведете стил во средината на век во вашата дневна соба со овој Luna Rutliner Recliner Одликувајќи се со цврста ра�

DEN 3.00

Овој приклучок за напојување е одличен начин да додадете релаксирачко, удобно столче во вашата дневна с

DEN 5262.40

Луксузната удобност и рафиниран стил се на вашите прсти со нашиот безвременски лежиште Сигурно да го до

DEN 5712.00

Модерниот дизајн на ова столче за лежење се совпаѓа со висококвалитетна пичка и удобен сунѓер со густин

DEN 4319.84

Составен од класични линии, Stirling Leather Recliner е познат дизајн со допир со модерен стил Со детали за контраст

DEN 0.33

Дарежливото седење во комбинација со функционални допири го прави овој традиционален столче за едрили�

DEN 5594.08

Темелно модерен дизајн обезбедува овој кадифен, стилски лежиште не само што ќе ви биде ново омилено сто�

DEN 2992.00

Relementer Relementer Relement на Arsenal FC ќе ви овозможи да ја гледате секоја игра на Спарс во крајната удобност на вент�

DEN 2.00

Rocker Rocker Rocliner на Кливленд ќе ви овозможи да ја гледате секоја игра на Кливленд Индијанци во крајната удоб