.

.

Одлична цена
Ekena Millwork 7 8 W 7 8 H Sellek Endurawall Декоративен 3Д wallиден панел, Ultracover Satin Smokey Beige

Ekena Millwork 7 8 W 7 8 H Sellek Endurawall Декоративен 3Д wallиден панел, Ultracover Satin Smokey Beige

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање на wallидови. Нашите панели се издржливи, нудејќи живот на убавина. Со толку многу апликации за дизајн и стилови на модели на располагање, секој декор за дома може да се покачи со овие уникатни, карактеристични панели. За надградба на високо ниво на вашиот простор, тоа е лесно како 1,2,3, едноставно поставете ја шемата за вашиот наменет простор, инсталирајте со градежно лепило и нокти и потоа сликајте. Бидејќи wallидните панели се ПВЦ, тие се водоотпорни и не се лесно забиени. Ставете ги внатре или надвор, само закачете се на која било рамна површина. Совршен и за внатрешни и надворешни и за станбени и комерцијални апликации. Прецизно вклопување, лесен и лесен за сечење значи лесна инсталација. Брзо се прицврстува со лепило и нокти. Создадете 3Д подигнат ефект за помалку. Издржлив ПВЦ што е водоотпорен и не е лесно забиен. Многу стилови на располагање, создавајќи фокусна точка во секоја просторија.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2864.00

Создадете зачудувачки визуелен ефект за wallsидови и тавани, направете уникатна табла или завршни врати и

DEN 3199.84

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

DEN 2079.84

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

DEN 2.00

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употре�

DEN 0.67

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употре�

DEN 3.00

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

DEN 415.84

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

DEN 3199.84

Создадете зачудувачки визуелен ефект за wallsидови и тавани, направете уникатна табла или завршни врати и

DEN 639.84

Оваа скулптура за дизајн на wallидови со погледи на камени размислувања ќе додаде длабочина, топлина и ди�

DEN 273.44

Дишете го животот во вашиот простор со оваа алуминиумска wallидна уметност Ова преголемо парче е погодно

DEN 3199.84

Создадете зачудувачки визуелен ефект за wallsидови и тавани, направете уникатна табла или завршни врати и

DEN 3199.84

Создадете зачудувачки визуелен ефект за wallsидови и тавани, направете уникатна табла или завршни врати и

DEN 495.84

Комплетите за Wainscoting Ashford се достапни во различни дизајни, обезбедувајќи натпревар во стил за секоја про

DEN 2.00

Декод бело дрво рачно изработено сложено врежан цветен wallиден декор со дизајн на мандала е уникатен дод

DEN 0.33

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

DEN 3199.84

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употре�

DEN 2.33

Пердув го гнездото со оваа спокојна скулптура со сини пердуви Прекрасна поставена на вашиот wallид како е

DEN 3199.84

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употре�

DEN 0.67

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

DEN 3199.84

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употре�

DEN 2864.00

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори...

DEN 1.67

Деком со мулти обоен памук рачно изработен декор на wallидот со брада со брада, со рабни реси (3 брои) е уник

DEN 1.67

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

DEN 0.67

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори Ниш