.

.

Одлична цена
Ekena Millwork 26 OD 10 ID 3 8 T Елеонор Вуд Фретхук прободен тавански медалјон, Хикори

Ekena Millwork 26 OD 10 ID 3 8 T Елеонор Вуд Фретхук прободен тавански медалјон, Хикори

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Достапно во фабрички подготвени, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможуваат одлична разноврсна и трајна употреба. Природните тонови на дрво евоцираат луксуз и софистицираност во кој било простор. Можете да ја оставите вашата ознака за дизајн со уникатни и инспиративни ефекти врз вашите wallsидови, тавани и многу повеќе. Нашите медалјони со лесно инсталирање на дрво можат да го претворат тела или вентилатор на таванот во уметничко дело во ниеден момент. Нашите карактеристични медалјони со прободено дрво додаваат моментална вредност во вашиот дом и застанете од сè друго на пазарот. Чисти и модерни дизајни, стручно ласерско исечено дрвен фурнир над јадрото на МДФ . Уметничко, комплементарно парче до какво било светло или користете како шармантен wallиден декор. Достапно во 6 прекрасни завртки за дрво за да се координираат со секој стил на дизајн.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 4735.36

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна у

DEN 1620.00

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

DEN 4735.36

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и создадете безвременска фокусна точка со евтин лесно инсталиран �

DEN 1.33

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

DEN 4735.36

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и создадете безвременска фокусна точка со евтин лесно инсталиран �

DEN 3.00

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и создадете безвременска фокусна точка со евтин лесно инсталиран �

DEN 1620.00

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори...

DEN 1.67

Збогатете и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон Еден поволен �

DEN 1007.84

Нашите апликации и онлеи се совршени акцентни парчиња за кабинети, мебел, камини, тавани и многу повеќе..

DEN 4735.36

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

DEN 3.00

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и создадете безвременска фокусна точка со евтин лесно инсталиран �

DEN 0.67

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и создадете безвременска фокусна точка со евтин лесно инсталиран �

DEN 4735.36

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува одлична разноврсна и трајна уп�

DEN 4735.36

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од најквалитетен материјал, достапен за дел од ц

DEN 0.33

Достапно во фабрички подготвени, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможуваат одлична разн�

DEN 3.33

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од најквалитетен материјал, достапен за дел од ц

DEN 4735.36

Нашите колекции на медалјони на таванот се моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни...

DEN 1.33

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна у

DEN 3.33

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна у

DEN 3.33

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од најквалитетен материјал, достапен за дел од ц

DEN 1.00

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и создадете безвременска фокусна точка со евтин лесно инсталиран �

DEN 1.00

Достапно во фабрички подготвени, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможуваат одлична разн�

DEN 4735.36

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

DEN 0.33

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна у

DEN 2.67

Нашите апликации и онлеи се совршени акцентни парчиња за кабинети, мебел, камини, тавани и многу повеќе..

DEN 4735.36

Збогатете и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон Еден поволен �

DEN 2.00

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори Ниш

DEN 4735.36

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д