.

.

Одлична цена
Современ ТВ штанд за телевизори до 70 со полици со отворен центар, Ферфа даб

Современ ТВ штанд за телевизори до 70 со полици со отворен центар, Ферфа даб

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Кога современиот стил исполнува функционален дизајн, резултатот е овој ТВ -штанд што може да ги задржи повеќето телевизори со рамен екран до 70 инчи и 70 килограми. Со многу простор за вашите AV компоненти, има отворен, поделен медиумски залив за лесен пристап до далечински управувач. Средната полица е исто така отворена и прилагодлива што нуди уште повеќе простории за електроника, како кабелска кутија, Blu-ray плеер или конзола за игри. Плус, секој кабинет има една прилагодлива внатрешна полица за чување филмови, игри, фрлања и многу повеќе. Прилагодете ја секоја полица на едно од трите нивоа на висина за складирање што е доволно флексибилно за да ги сместите целата ваша дневна соба што мора да ги имате. Сместува на повеќето телевизори со рамен екран до 70 ”и до 70 фунти . Поделен горен медиумски залив е отворен за лесен пристап до далечински управувач. Една прилагодлива централна полица и една внатрешна полица во секој страничен кабинет може да се прилагоди на три различни височини. Исеците на задниот панел помагаат во управувањето со кабелот и да се овозможи лесно складирање на компонентите. Вклучен хардвер за ограничување на советот. Едноставно, склопување без кавга со само шрафцигер за глава на Филипс и упатства за лесно следење.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.00

Опис : На монтирањето има опција за прилагодување на висината на 3 чекори за да ги исполни вашите различн

DEN 1984.00

Создадете воздушна атмосфера во вашата дневна соба или трпезарија со ТВштандот на крајбрежната врата н

DEN 2.33

Pemberly Row 53.14 Современиот ТВштанд од средниот век е совршен спој на квалитетно изработка, брилијантен диза

DEN 7999.84

ТВ куќата ТВ со мебел, елегантен топол бел дизајн за да одговара на кој било стил на декорација, интимен �

DEN 3.00

Медиумската конзола Peachtree е цврсто парче од бор од бор со сет од две лизгачки врати со XBarn и отстранливи п

DEN 0.67

Пловечки ТВ штанд [ексклузивен дизајн] : Направено од ламинирана MDF и врати за лизгачки штала, топлата бе�

DEN 2975.84

Додадете класичен стил и функција во која било просторија на дом со ткаени патеки отворено складирање Т

DEN 2.33

Изненадете го гостите со вашиот одличен вкус кога ќе ги поставите овие урбани индустриски лизгачки вра�

DEN 3999.84

Создадете простор за забава на вашите соништа со класичниот модерен ТВ штанд на Вокер Едисон 70 ”...

DEN 0.67

Со преоден дизајн на глам, овој стилски ТВ штанд е сигурен дека ќе собере многу комплименти од вашите го�

DEN 2464.00

Прилагодлива ТВ конзола за складирање за дневна соба Совршен центар за забава за вашиот простор за живе

DEN 1.67

Темна цреша заврши во богат кафеав тон, оваа ТВ конзола е подготвена да го постави тонот за софистициран

DEN 1535.84

Дајте му на вашата дневна соба надградба со ТВштандот Fitueyes за телевизори до 75 " Направено од ламинирана �

DEN 1.33

Дајте му на вашиот дом свеж нов изглед со овој ТВ штанд домашен забава поставен од колекцијата Паркер! П�

DEN 0.33

Безжично поток аудио од кој било уред Bluetooth��, интегрирана лента за звук со отстранлива звучна скара, д�

DEN 3.00

Оваа индустриска странична табла на фармата функционира како ТВштанд што може да смести телевизори до 5

DEN 2.00

Бирајте во вашето совршено ниво на пријатно, без оглед на времето, со 55 "ТВ штанд со електричен камин Вме�

DEN 1999.04

Подобрете го вашиот простор за живеење со еден од беспрекорно изработените ТВштандови на Кросли Овие к�

DEN 2975.84

Со ТВштандот Вампат, правите мудра инвестиција за да го одржите вашиот телевизор со рамен екран до 65 инч

DEN 1.33

Освежете го вашиот домашен ентериер со ТВкатчето со двојна даб од Даглас со Бреза Харбор...

DEN 3.00

Дајте му на вашиот дом стилска надградба со овој модерен ТВштанд во средниот век и електрично огниште Н�

DEN 3839.84

Опис : ТВ кабинетот е изработен од високо квалитетен материјал, кој е здрав и стабилен со години на употр

DEN 2.00

Со ТВштандот Aukfa, правите мудра инвестиција за да го одржите вашиот телевизор со рамен екран до 65 инчи и �

DEN 0.67

Исто така, може да послужи како кабинет за складирање за да ги прикаже вашите семејни фотографии и конде

DEN 3679.84

ТВ штандовите имаат дупки за кабел дизајнирани на врвот за криење на грозни жици Карактеристики за упра

DEN 1279.84

Овој елегантно дизајниран ТВ штанд е совршен за телевизори до 70 инчи Изработено е од висококвалитетни м