.

.

Одлична цена
Бруклин Зимски але, пакет, Флорит Оз

Бруклин Зимски але, пакет, Флорит Оз

DEN 309.12

Залиха
Достапно за нарачка

Сезонски ротирачки селекција во Бруклин, пролет : Бодега трчање ИПА, лето : лето Але, есен : Октоберфест, зима : Зимска ИПА 6pk 12 fl oz of Brooklyn Summer Ale. 5,0% ABV. Профилот на вкус е јасен, лесно цветен и лесен за пиење. Парови добро со риби тако, салати, морска храна, квич, забави, лесно зачинети јадења, бранч, чеда, фета, авантури и концерти. Сезонскиот ротатор на Бруклин се менува четири пати секоја година, така што наскоро ќе дојде нешто ново!.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 0.67

Занаетчиско пиво колку и да е сложено, Магливата Ситница На Сиера Невада Маглива Ипа е агресивно сува и �

DEN 319.68

Додадовме доцни дополнувања на мозаик и зитос хме што ги прикажуваат ликот на ананас, тропско овошје и ц

DEN 343.68

ИПА за вселенска прашина на Елисија е надвор од овој свет, Пале Але пиво со одлично скокање и горчина Ова

DEN 2.67

Пиво, ИПА, ајкула од кит во аквариум во Georgiaорџија, 6 пакувања Американска ИПА се приготвува на Калипсо и �

DEN 95.68

Воведувањето На Бас Але во 1777 година беше револуција за англиските пивопијци Во светот на витко и врата�