.

.

Одлична цена
Мелен крст кобалт не'рѓосувачки челик бенд со лукс удобност одговара на дизајнот

Мелен крст кобалт не'рѓосувачки челик бенд со лукс удобност одговара на дизајнот

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Овој мелен крст и вертикални линии кобалт прстен е отпорен на абење, со голема јачина и хипоалергичен. Се одликува со луксузна удобност. 7мм мелен крст Кобалт не'рѓосувачки челик бенд со лукс удобност одговара на дизајн : отпорен на абење.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 639.84

Класичен бестселер со години Лавиринтот Со Бонбони секогаш дава изјава Современите прави линии на баге

DEN 0.67

За смел и брз изглед, оваа лента од нерѓосувачки челик е обележана со црна иппозлата Оваа рамна лента ши�

DEN 319.84

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може да направи да се чувствувате уникатно, овој прстен е со

DEN 3.33

Решенија за возрасни женски 5 PC силиконски прстен, големина 5 / 6 е совршен додаток за секоја пригода...

DEN 639.68

Карактеристични, смели и елегантни се само неколку начини да се опише Колекцијата На Современи Прстени

DEN 447.84

Оваа сребрена титаниумска лента со сребро ќе биде совршена за да ја покажете вашата едноставност на сти

DEN 2063.84

Ова е убав нерѓосувачки челик бенд Се одликува со рамен закосен раб и е широк осум милиметри Со луксузна

DEN 6079.20

14к Бело Злато 6мм Лесен Комфор Одговара Свадба Бенд Големина 4сајз : 4.00 Должина : 0 Ммматеријал : Примарна �

DEN 287.04

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природат

DEN 1.00

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит