.

.

Одлична цена
Аукфа ТВ штанд со складирање за телевизори до 70

Аукфа ТВ штанд со складирање за телевизори до 70

DEN 1279.84

Залиха
Достапно за нарачка

Дали имате некои мултимедијални производи кои немаат место за чување? Големата фиока на ТВ -штандот е многу погодна за да ставите книги, списанија, далечински управувачи, ЦД -а, итн. Може да ставите многу производи кои се склони кон прашина. Телевизиска маса за забавни конзоли Aukfa Media, конзола маса за дневна соба спална соба, дрвена телевизија штанд за телевизори до 72 ''. Фокусирајќи се на квалитетот и современиот дизајн, Aukfa нуди софистициран декор за дома за да помогне во креирањето на вашиот инспириран животен стил. ТВ -штанд од средниот век - Оваа табела за ТВ конзола ќе биде совршено место за одржување на ТВ во вашата дневна соба. ТВ кабинет со модерен стил - ТВ -кабинетот има 2 фиоки за голем капацитет, кои можат да складираат предмети за приватност и предмети за забавни медиуми. Постои отворена полица во средина, која е погодна за ДВД -а, конзоли за игри, стерео и друга опрема за забава. Просторот е поголем, а перформансите на дисипација на топлина се подобри. Тоа е центар на семејна забава . стабилен и издржлив-изработен од висококвалитетна табла за МДФ, цврста и доволно издржлива за да обезбеди долгорочна услуга. Покрај тоа, дизајнот на нозете од обете страни и средната поддршка може да обезбеди подобра стабилност за табелата. Ова е ваш добар избор како долгорочна инвестиција . Трајната и цврста рамка - овој ТВ -штанд со богат текстуриран фурнир не само што дава атрактивен модерен изглед, туку и има и супериорна стабилност и неговата отпорност против абење и солза. Со целиот неопходен хардвер и илустриран упатство за инструкции кои ќе ви помогнат да ја поставите оваа ноќна ноќ брзо и без тешкотии . Карактеристики Име на производ : ТВ -стојат модерен дизајн за дневна соба, ТВ кабинет, Медиумска конзола Центар за забава Телевизиска маса, ТВ -штанд, дрвен ТВ штанд , ТВ штанд за складирање, кабинет за складирање. Максимална големина на екранот : 70inch. Димензии : 13,78 ”H x 15,75” d x 63 ”L. Имаат 2 врати, кои обезбедуваат повеќе површина за складирање. Материјал : Направено од дрвена структура со меламин финиш за издржливост и лесно одржување . Изработена со 3 дупки на задниот дел од шкафот за лесно управување со кабелот . Пакетот вклучува : 1 x ТВ кабинет.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.67

Подобрете ја вашата дневна соба со нашиот ТВ штанд Одликувајќи се со средна полица и затворено складира

DEN 1999.04

Подобрете го вашиот простор за живеење со еден од беспрекорно изработените ТВштандови на Кросли Овие к�

DEN 1.33

Освежете го вашиот домашен ентериер со ТВкатчето со двојна даб од Даглас со Бреза Харбор...

DEN 2.33

Изненадете го гостите со вашиот одличен вкус кога ќе ги поставите овие урбани индустриски лизгачки вра�

DEN 2.00

Бирајте во вашето совршено ниво на пријатно, без оглед на времето, со 55 "ТВ штанд со електричен камин...

DEN 3999.84

Создадете простор за забава на вашите соништа со класичниот модерен ТВ штанд на Вокер Едисон 70 ”...

DEN 0.33

Безжично поток аудио од кој било уред Bluetooth��, интегрирана лента за звук со отстранлива звучна скара, д�

DEN 0.67

Исто така, може да послужи како кабинет за складирање за да ги прикаже вашите семејни фотографии и конде

DEN 2.67

Wampat е професионален производител на мебел за дневна соба во серија : ТВ штандови и центри за забава, кафе

DEN 0.67

Со преоден дизајн на глам, овој стилски ТВ штанд е сигурен дека ќе собере многу комплименти од вашите го�

DEN 3.00

Медиумската конзола Peachtree е цврсто парче од бор од бор со сет од две лизгачки врати со XBarn и отстранливи п

DEN 2.33

Центар за ентертаимент од средниот век со едноставен изглед, практична ТВ конзола одговара на кој било �

DEN 1.67

Овој стилски ТВ штанд ќе додаде многу простор за складирање и гламур во вашиот дом! Направено од премија

DEN 3359.84

Домот, како мирно пристаниште на сите, ќе биде одморен и без проблеми Ние сме посветени на обезбедување �

DEN 0.67

Пловечки ТВ штанд [ексклузивен дизајн] : Направено од ламинирана MDF и врати за лизгачки штала, топлата бе�

DEN 0.67

Современ и стилски ТВ штанд со LED светлина : Совршен за современи простории, дневни соби, простории за иг�

DEN 2079.84

Дефинирано со неговиот низок профил и рационализирана силуета, овој ТВштанд е преполн со модерна тален�

DEN 1984.00

Проверете го овој ТВ штанд за лизгање на вратата од врата од врата на Manor Park Manor Park за да ја задоволите ваш

DEN 1.67

Темна цреша заврши во богат кафеав тон, оваа ТВ конзола е подготвена да го постави тонот за софистициран

DEN 2.00

Со ТВштандот Aukfa, правите мудра инвестиција за да го одржите вашиот телевизор со рамен екран до 65 инчи и �

DEN 2879.84

Овој ТВштанд е направен од премија произведено дрво со високо одделение од фурнир за текстура од дрво...

DEN 831.84

Вртење : ± 37,5 степени за прилагодување на висината : 46.1 '' / 47.9 " / 51,8 " Погодни за повеќето 32 до 55 инчи ТВ тежи

DEN 1919.84

Собранието без напорсоберете го вашиот нов ТВштанд со леснотија користејќи ги предвидените чекорпочек

DEN 1439.84

ТВ штандот за виси wallидови може да заштеди повеќе домашен простор, особено погоден за семејства со деца,

DEN 3999.84

И приложен дизајн ви помага да обезбедите Некои важни артикли и спречуваат внесување прашина Едноставе

DEN 2484.96

Подгответе се за семејниот филм вечер со ТВ штандот на Квир Око Фарнсворт Овој модерни ТВштанд од средн�

DEN 2848.00

Поставете ја вашата дневна соба или забавен простор брзо и лесно со ТВ штандот „Америвуд Дом Гленриџ То

DEN 2.00

Опис : На монтирањето има опција за прилагодување на висината на 3 чекори за да ги исполни вашите различн

DEN 1279.84

Овој елегантно дизајниран ТВ штанд е совршен за телевизори до 70 инчи Изработено е од висококвалитетни м

DEN 3.33

Оваа зрачна ТВ конзола ќе додаде неколку заслепувања на кој било домашен бар или просторија за забава И�