.

.

Одлична цена
Машка фанатици брендирана од морнарицата Бостон црвена, па примарна маица со лого Поло

Машка фанатици брендирана од морнарицата Бостон црвена, па примарна маица со лого Поло

DEN 399.52

Залиха
Достапно за нарачка

Ова примарно лого на Бостон Ред Сокс ќе ви обезбеди безвременски изглед на балпарк оваа сезона. Класичната изградба на поло вклучува и плакета со три копчиња и логото на Бостон Ред Сокс на градите. Обезбедува непосредна разноврсност кога станува збор за вашата тимска опрема. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% полиестер. Официјално лиценциран. Графики запечатени со топлина. Увезени. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Краток ракав. Бренд : Брендирани со фанатици. Плакета со три копчиња.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 300.00

Покажете ја вашата непобитна гордост на Бостон Ред Сокс со зграпчување на оваа маица со врвни тим Заедн�

DEN 3.00

Уживајте во некоја талент на Бостон Ред Сокс што е погодна за канцеларијата или курсот со додавање на ов