.

.

Одлична цена
Шекспир AR70555CBO ролна со големина и 7'0 Средно дејство прачка

Шекспир AR70555CBO ролна со големина и 7'0 Средно дејство прачка

DEN 639.84

Залиха
Достапно за нарачка

Графитско тело отпорно на корозија со лежиште на топка и анодизирана алуминиумска количка. Shakespeare AR7055 CBO 50 Reel со големина и 7'0 "Материјал со средно дејство : графит, анодизирана алуминиумска количка, шипка за е-стакло, рачка за пена Ева. Акција на прачка : Средна. Максимална должина на шипката : 84". Максимален број на лежишта на ББ : 1. Материјал на производот : графит. Максимален број на лежишта на ББ : 1. Акција на прачка : Средна. Материјал за шипки : Е-стакло. Материјал за измет : Анодизиран алуминиум. Максимална должина на шипката : 84 ".

Спецификација

Избор на клиент
DEN 498.08

Со суперсилни цврсти стаклени празни места, тешки компоненти и петгодишна ограничена гаранција, прачки

DEN 1.67

Шекспировите прачки се совршени за риболовци кои бараат сигурен производ без да ја скршат банката...