.

.

Одлична цена
Decmode 36 бронзен метал затворен отворен ветерник со стаклени мониста и sвона

Decmode 36 бронзен метал затворен отворен ветерник со стаклени мониста и sвона

DEN 399.84

Залиха
Достапно за нарачка

Decmode 36 "Бронзена метал затворен на отворено птичји ветрови со стаклени мониста и sвона е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Светло и нежно парче за да создадете чудна атмосфера каде било во вашиот дом. Смирувачкиот звук на овој ветробран ќе ве задржи да се опуштите и Подмлад во текот на денот. Оставете го ветрот да им даде музика на ушите додека висат оваа ветробраница на птици на врвот на вратите, прозорците и областа на балконот. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Металниот ветерник прави одличен подарок за секоја пригода. Може ли да може. бидете обесени вертикално користејќи го металниот ланец; ноктите и завртките што не се вклучени. Погоден е за внатрешна и надворешна употреба. Оваа ставка се испорачува целосно собрани во едно парче. Направено во Индија. Ова е единечен ветер во боја на бронзено. и земјен шарм, каде што природната едноставност, топлина и органски материјали создаваат здрава атмосфера. Оваа закачалка за ветровито е изработено од висококвалитетно железо и стаклени мониста. Оваа отворена куќичка за птици се одликува со бронзена метална завршница и мулти -обоена стаклена мушка завршува. Оваа метална ветробраница се одликува со врвен дизајн на птици и украсни опашки за чима, исполнети со мониста, цилиндрични sвона, конусни sвона и метал врежан гулаб. Windchime мери 4,50 L x 4,50 W x 36 H инчи и тежи 1 фунти. Оваа зачудувачка градинарска ветробра се одликува со врвен дизајн на птици и украсни ланци со метална врежана гулаб, тркалезни мониста и shallвона за шарм. Избришете чиста со сува крпа. Ironелезото е извајано, а синџирите се украсени за да формираат разигран дизајн на ветробраи за птици. Рустикален стил. Decmode 36 "бронзен метал затворен ветерник на птици со стаклени мониста и bellвона прави совршен додаток на кој било дом.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.00

Закачете ги главните стакло на отворено стакло пеперутка ветерна декор во вашата градина, тремот или пр

DEN 3.33

Спецификација : Главен материјал : Алуминиум + Вудтотална должина : 27 cmtube Број : 4 Tube Должина : 14 CM18 CMTUBE Дија

DEN 647.84

Опис : Материјал : Направен од не'рѓосувачки челик со ласерско сечење, има голема флексибилност и отпорн�

DEN 223.68

Гроздобер виси животински ветерници, рачно изработена смола ветерница, рустикална фарма куќа што виси b