.

.

Одлична цена
Држач за четка од не'рѓосувачки тоалети со рачка за удобност со лесна за складирање на компактна нелидна кади, црна боја

Држач за четка од не'рѓосувачки тоалети со рачка за удобност со лесна за складирање на компактна нелидна кади, црна боја

DEN 383.52

Залиха
Достапно за нарачка

Подигнете ја садот за тоалети во ниеден момент со оваа тоалетна четка со појавување на кади. Главата на четката се карактеризира со влакната што ги елиминираат дамките без да ги гребете деликатните површини на сливот на вашиот тоалет. Рачката е со големина на идеална должина за лесно маневрирање на тврдо дострелки, со мека зафат што ја намалува напнатоста кога се користи подолг временски период. Држачот за појавување има слот за складирање за да можете лесно да го извадите кога не се во употреба. Носителот, исто така, има отворен фронт што му дозволува на воздухот да циркулира, така што никогаш нема да мора да се грижите за неуредна градба на мувла. HB четкана од не'рѓосувачки држач за четка за тоалети со рачка за удобност со лесна за складирање на компактна не-лизгачка кади, црна моќна 360 степени чиста : долгата рачка од удобност од не'рѓосувачки челик обезбедува максимален дострел за чистење под работ и други области со тешко до достигнување. Лесно складирање : држачот има слот за складирање за да ја задржи четката стабилно на место кога не е во употреба. Брзо сушење : Caddy има отворен фронт кој им овозможува на влакната на четката брзо да се исушат. Трајни влакна : Дебелите, најлонски влакна се нежни за да не ја гребеат вашата тоалетна чинија сè уште флексибилна и силна за чистење дури и најтешките дамки. Компактен кади : Краткото и цврсто кади зазема минимален простор, што го прави одличен за мали бањи, станови и простории за домови. Стабилна база од не'рѓосувачки челик : Четката седи безбедно во цврст држач за не'рѓосувачки челик што нема да се надмине кога не се користи.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.00

Главниот држач за четки за чинија со тоалети е 100 проценти пластика и има едноставен дизајн кој убаво се

DEN 0.67

Smart Scrub Teheward All Perture Chush користи уникатни вкрстени клобри на вкрстено дејствување и има осум пати повеќе р�

DEN 2.00

Четката за садови е неопходна бања и не треба да биде поглед Четката за садови за најважни бања за бања е

DEN 3.00

Додадете малку задебелен графички стил во вашата бања со креативниот држач за четки за заби во Мадрид в�