.

.

Одлична цена
12 W 8 H 14'l 3-странична рака, извалкана ендуратан фау дрво тавански зрак, премиум на возраст

12 W 8 H 14'l 3-странична рака, извалкана ендуратан фау дрво тавански зрак, премиум на возраст

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и времето на инсталација. Овие специјализирани полиуретански греди со рачно вградени, лесни со висока густина се едноставни за инсталирање преку дрвен блок безбедно прикачен на таванот, wallидот или вратата. Нашите рачно изработени греди нудат зелена алтернатива на тешко-највисока вистинска дрва, со неспоредлив автентичен изглед на дрво. Нашите греди се фалат со длабоки, детални текстури од дрво, обликувани од вистинско дрво, а нашите сопствени завршувања нудат неограничени можности, овозможувајќи ви да ја изберете вистинската боја и текстура за вашиот дом. Уживајте во стилот на високо ниво, по прифатлива цена. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Автентични и точни реални текстури на дрво. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.67

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

DEN 4032.00

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

DEN 1.33

Загради за ковано железо обезбедуваат алтернатива на држачите од дрво и корбели Со употреба на ковано ж

DEN 2487.20

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

DEN 2.33

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

DEN 1919.20

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 320.00

PVC S4 S таблите можат да се користат на безброј начини за намалување на домот и додавање на долготрајна уб�

DEN 1824.00

Нашите пиластери се висококвалитетни ПВЦ направени за да личат на шармот на дрво, но без влошување и одр

DEN 537.76

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

DEN 1.67

Секој бленда е рачно изработен од квалификувани занаетчии со груба планирана површинска текстура Наши�

DEN 537.76

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 1919.20

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

DEN 1919.20

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

DEN 1919.20

Додавањето на ПВЦ педимент во дом веднаш додава длабочина, карактер и клучна архитектонска карактерист

DEN 2.00

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

DEN 1.67

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

DEN 3.33

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн