.

.

Одлична цена
Ekena Millwork 1 2 W 28 D 36 H Олимписки занаетчија мазна заграда, западен црвен кедар

Ekena Millwork 1 2 W 28 D 36 H Олимписки занаетчија мазна заграда, западен црвен кедар

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 719.84

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

DEN 3.00

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

DEN 1919.20

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

DEN 1.67

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

DEN 320.00

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 3.00

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 1919.20

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

DEN 2.67

Најмногу рустикален изглед на популарни надворешни стилови на блендата, ролетни од табла и куќи беа нај

DEN 0.67

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

DEN 1919.20

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 2.33

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

DEN 1919.20

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

DEN 0.67

Колоните на ендораалуминиум се солиден избор за потребите за подобрување на вашиот дом Издржливи и уба�

DEN 2.00

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

DEN 1919.20

Нашите отворени розови на отворено по нарачка обезбедуваат мерка на едноставна, непобитна елеганција П

DEN 1919.20

Додавањето на ПВЦ педимент во дом веднаш додава длабочина, карактер и клучна архитектонска карактерист

DEN 3.33

Секој бленда е рачно изработен од квалификувани занаетчии со груба планирана површинска текстура Наши�

DEN 1.67

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

DEN 0.67

Загради за ковано железо обезбедуваат алтернатива на држачите од дрво и корбели Со употреба на ковано ж

DEN 1824.00

Нашите пиластери се висококвалитетни ПВЦ направени за да личат на шармот на дрво, но без влошување и одр

DEN 1.33

Загради за ковано железо обезбедуваат алтернатива на држачите од дрво и корбели Со употреба на ковано ж

DEN 1.67

Секој бленда е рачно изработен од квалификувани занаетчии со груба планирана површинска текстура Наши�

DEN 1919.20

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

DEN 320.00

PVC S4 S таблите можат да се користат на безброј начини за намалување на домот и додавање на долготрајна уб�

DEN 1919.20

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

DEN 1919.20

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн