.

.

Одлична цена
275 60R Lion Sport 4 × HP 115T Fits: 2015- Ford F- lariat, - Ram HFE

275 60R Lion Sport 4 × HP 115T Fits: 2015- Ford F- lariat, - Ram HFE

DEN 2284.96

Залиха
Достапно за нарачка

Компјутерот со високи перформанси во цела сезона (HP) генерирал асиметричен дизајн на шарите што промовира дури и абење, низок шум и влечење на сите сезони . Четири опкружени жлебови му помагаат на каналот вода да се спротивстави на хидропланирањето и да помогне во одржувањето на влажните влечење . Елементите на цврстиот блок на трага од рамото помагаат да се обезбедат аголи моќ, со засилено ракување и зафат. Широките кружни жлебови го намалуваат хидропланирањето. Микрогроуните во шара обезбедуваат рабови за гризење за засилена влажна влечење и заклучување заедно за самоуверен зафат во вртење. Fits : 2019-23 Chevrolet Silverado 1500 LT Trail Boss 2019-20 RAM 1500 Classic Warlock 2021-22 RAM 1500 Limited Longhorn 2014-15 RAM 1500 Laramie Limited 2019-23 GMC Sierra 1500 Elevation 2003-06 Dodge Ram 1500 Laramie 2021-23 Chevrolet Tahoe Z71 2021-23 GMC Yukon AT4 2007-08 Dodge RAM 1500 St 2002 Dodge RAM 1500 ST 2011-12 RAM 1500 Laramie Langhorn 2013 RAM 1500 HFE 2021-23 GMC Yukon XL AT4 AT4 AT4 2019-23 Infiniti QX80 Luxe 2022 GMC Sierra 1500 Limited Limited Limited Limited Limited Limited Limited Limited. 2021 RAM 1500 Classic Night Edition 2021-23 Chevrolet Suburban Z71 2008-13 Infiniti QX56 BASE 2022 Chevrolet Silverado 1500 Ltd Lt Trail Boss 2014-18 Infiniti QX80 Base 2017-21 Nissan Titan Platinum Reserve 2017 Nissan Armada SV 2022 Clastic Warlock и Mone Mone Mone Warlock и Mone Mone Warlock и Mone Mone Warlock и Mone Mone Mone - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.00

Алпинистот НА Патеката HT II е дизајниран да испорача удобност и перформанси на Теренци и вкрстени возила

DEN 2078.72

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 2.33

Crosswind HT2 225 / 55 R18 98 Hover View The Crosswind HT2 е гума за сите сезони, дизајнирана за употреба на SUV, пикап и комбиња кои

DEN 1994.56

САВЕРО ХТ2 е лесен камион за автопат и ГУМА за ТЕРЕНЦИ Активните возачи ќе имаат корист од супериорниот �

DEN 2.33

ЛЕСНИОТ ТАКИ КОМИСКИ Ограничена гаранција GT Radial Savero HT2 LT245 / 75 R16 120 R FITS : 200514 Ford E250 BASE 200304 Jeep Wrangler Rubicon 200506 Jeep

DEN 2.67

Целосна линија на квалитетни инженерски радијали за лесен камион, турнеја, патнички, перформанси и спец

DEN 2687.84

Crosswind HT2 225 / 60 R18 100 Hover Viewthe Crosswind HT2 е гума за сите сезони, дизајниран за употреба на SUV, пикап и комбиња кои с

DEN 0.33

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 2.67

КУМХО КРС03 245 / 70Р19, 5 133 / 131М ГУМА ЗА управувачка оска, КУМХО КРС03 е дизајниран за употреба на возила за пик

DEN 2225.44

Fortune Tormenta H / T FSR305 LT215 / 85 R16 115 / 112 R EOVERVIEWThe FSR305 ОД Fortune е гума за терен на автопат што е наменета за употреба н�

DEN 1.67

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА