.

.

Одлична цена
Без граници Јуниори Микро Танг, големини XS-3XL

Без граници Јуниори Микро Танг, големини XS-3XL

DEN 432.00

Залиха
Достапно за нарачка

Ова нема граници микро -грмушка, со чипка на половината, нуди мазна удобност, вклопување и стил. Лесната цветна чипка на половината се наоѓа лесно на телото и останува на место додека се движите. Дизајнирано со забавни бои и отпечатоци за софистициран, трендовски стил, овие гаќички имаат вклопување во среден пораст, седејќи под копчето за стомакот со директен фронт. Изработени во мек, свилен микрофибер, овие гаќички имаат совршена количина на истегнување за одлично целодневно носење со минимално покривање што исчезнува под облеката. Плус, етикетата без ознака значи слобода од досадни, изгребани ознаки. Исклучиво на. Материјал : Микро : 90% најлон/10% спандекс; Чипка : 84% најлон/16% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина М. Покриеност : Минимална. Затворање : Стил на влечење. Карактеристики : Еластична половината за дополнителна удобност со детали од чипка. Микро танга на јуниори од без граници.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3.33

Womenените овошје симпатични печатени мразни гаќички чисти памучни препони што дишат брифи Материјал : на

DEN 2.67

Ви благодарам и убав ден! Пакетот вклучува : 1pc pantiessize Упатства за чистење : машинско миење или рака.09 ' 'Го�

DEN 419.04

Големина : Една големина Тежина : 4065кг Жени Секси Танга Долна Облека Мулти Боја Дише Секси Гаќи Гаќи Крат

DEN 307.04

Опис : Стилизиран во маскирна шема, овој пар гаќи доаѓа во многу кул, стилски и трендовски...

DEN 479.84

Големина : Големина на една големина : Полови од една големина : 5880см / 22.8331,50 ″ должина : 18 см / 7.09 ______ жени �

DEN 479.84

Немој mind Одлично за под хеланки, фустани, здолништа, облека за вежбање.Како да се мие : Рачно Перење Ладно

DEN 479.84

Здраво! Добредојдовте во нашата продавницаXFLWAM!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина што го д

DEN 367.84

Highенски високо половината памучна долна облека меки гаќички за дишење, се протегаат брифинзи редовно...

DEN 1.67

Ентинеја Женска Памучна Долна Облека Без Линија Што Дише Удобни Гаќички Темно Сина Лтонг За Жени Памучн

DEN 0.33

Големина : XS Половината : 56cm / 22.05" Должина : 19cm / 7.48" Големина : S Половината : 62cm / 24.41" Должина : 20cm / 7.87" Големи�

DEN 275.04

Големина : С Половината : 66см / 25.98" Препорачај Висина : 110132лб Големина : М Половината : 70см / 27.56" Препорачај

DEN 0.67

Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 72cm / 28.35" Должина : 26cm / 10.24" Големина : XXL САД : 12 ВЕЛ

DEN 1.67

Жени Среден Струк Чист Памук Дише И Беспрекорно Печатење Лак Гаќи Тинејџерки Долна Облека Пол : Жени Деб

DEN 191.84

ЕЛФИНДЕА Жени Врвови Мода Атракција Чипка Перспектива Со Сребрена Долна Облека Долна Облека Црвена 2xlsiz

DEN 0.33

Секси Чипка Жени Солидна Удобност Долна Облека Кожа Пријателски Гаќи Интимни Танга Карактеристики : 1.mat