.

.

Одлична цена
Голема Рачно Изработена Сјајна Сјајна Лента За Коса Лакови Клипови Додатоци За Коса За Мали Тинејџерски Мали Девојчиња Деца

Голема Рачно Изработена Сјајна Сјајна Лента За Коса Лакови Клипови Додатоци За Коса За Мали Тинејџерски Мали Девојчиња Деца

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

Голема Рачно изработена Сјајна Сјајна Лента За Коса Лакови Клипови Додатоци За Коса За Мали Тинејџерски Мали Девојчиња Детска Карактеристика : 100% Сосема нов и квалитетен.Количина : 1 PCMaterial : Grosgrain Love вашето бебе,и вашето дете е вашиот мал ангел!Фит Толпа : Децаправете го вашето бебе да стане помодерно, попривлечно, убаво, тоа многу ќе им се допадне на вашите деца.Специјален додаток за вашето дете совршен за фотосесии или за какви било посебни прилик светла боја облекување на вашето мало бебе повеќе слаткодобар подарок за вашето детепоради разликата во светлината и екранот,бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме разберете. Бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Содржина на пакетот : фиба Од 1 ПАРЧЕ Овој производ има доволно залихи, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите. Сликите се направени од професионални фотографи, кои се во целосна согласност со вистинската работа. Производот е 100% сосема нов, квалитетен и брза испорака.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 169.12

Еластични врски за коса Шарен дизајн : "Мат серија " бонбони бои со висока пластична спирална коса врски �

DEN 2.33

Оставете го вашиот уникатен стил да заблеска со овој симпатичен додаток за коса повеќепаки! Овој пакет �

DEN 271.84

Опис Оваа ставка е збир од 2 парчиња чешли за коса за фризерство Изработен од материјал од премиум легур�

DEN 95.84

Линковите на ланецот на смола му даваат талент на овој пар девојки слаби ленти за глава Следете го најго

DEN 1.33

Опис100% Нов и квалитетен материјал : Полиестеркол : како што е прикажано големина : Прибл 15 15 см / 5.9 5.9 "Се�

DEN 2.00

Планетите Goody® стилови и додатоци за коса се kindубезни со вашата коса и инспирирани од нашата планета...

DEN 143.84

Beautyspacenk Една единствена наградувана слаба пинџа, направена со лизгање и дизајниран да избегне лази на к�

DEN 160.00

Доставете го вашиот секојдневен изглед со овој разноврсен сет на модни ленти за глава Совршен за работе

DEN 1.33

Големина : дијаметар На Внатрешниот круг : 2 см / 0,8 инчи вкупна должина : 6,3 см / 2,5 инчикласификација : Фи�

DEN 3.33

Emlimny Claw Clip Clip Clip 8 пакет 4,3 инчи правоаголни клипови за коса за жени девојки големи клипови за коса вилица

DEN 1.67

Главна Боја : Сребрена Прилики : Свадба / Забава / Матурска / Годишнина Тип На Ставка : Свадба Невестата Ле�

DEN 169.44

Опишете : име На Производ : Лента За глава Од Кашу со боја на уши од зајак како што е прикажано материјал :

DEN 175.84

Големина : Внатрешен дијаметар на кругот : 2 см / 0,8 инхтотална должина : 6,3 см / 2,5 инчикласификација : фиб

DEN 2.67

Шарени клипови за коса од правдата се токму она што таа треба да ја направи својата облека поп! Сет од ше�

DEN 271.84

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Soarian Од Joybuy пазарот.Опис Одлична изработка, дел�

DEN 0.67

6 ПАРЧИЊА Ленти За Коса Од Сатенска Ткаенина, Сецкан Клип За Фиба, Клип За Коса Со Штрасови за Жени 1 парчи

DEN 223.84

Големина : дијаметар На Внатрешниот круг : 2 см / 0,8 инчи вкупна должина : 6,3 см / 2,5 инчикласификација : Фи�

DEN 111.68

ЗАБИ ЧЕШЕЛ КОСА бенд оваа лента за глава е погодна за мажи, жени,момчиња,девојчиња,деца,момци,модна личн�

DEN 1.00

Нересна коса, не ми е гајле Помогнете им на жените во вашиот живот да ја одржат својата коса во стил со ов

DEN 1.00

Прозрачна : Nois_customisted : Yes Model Број : глава Minnie3brand Име : Април Wander Origin : Копното China Package : вклучуваат 6 парчиња

DEN 271.84

Големина : дијаметар На Внатрешниот круг : 2 см / 0,8 инчи вкупна должина : 6,3 см / 2,5 инчикласификација : Фи�

DEN 1.33

Опис Тие можат да се користат за дипломирање тема партија, лесно да се создаде радосна атмосфера Овие си

DEN 151.84

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Дада Од пазарот На Џојбај.Повеќекратна Употреб�

DEN 1.67

Совршен додаток за родендени, додајте го вашиот Updo со овие кул клипови за канџи за родилници...

DEN 3.33

Опис Овие шноли се изработени од легура, издржлив, едноставен стил на клип, лесен за отворање и затворањ�

DEN 1.33

Треба секогаш да ја одржувате косата нагоре, но исто така сакате боја? Проверете го времето и 8пакетите к

DEN 119.68

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Бел Слез од Пазарот На Џојбај.Класичен Скапоце�

DEN 207.84

Опис : Пол : Девојка Материјал : Крпа Боја : Мултибоја Повод : Секојдневно Тип На Шема : Цврст...

DEN 3.00

Име на предметот : Клип Материјал За Коса : Пластика, Ресинстајл : корејски Стилгендер : Женски Карактери�