.

.

Одлична цена
Пренослив Лед Фенерче Усб Зум Фенерче Светло На Полнење Режими На Надворешно Светло За Итни Случаи Моќно Бело Светло Светло Светло За Кампување На Отворено

Пренослив Лед Фенерче Усб Зум Фенерче Светло На Полнење Режими На Надворешно Светло За Итни Случаи Моќно Бело Светло Светло

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Спецификација : Школка Материјал : Абсфлашлајт Боја : Црна Големина : 13 Х 3,5 Cmemision Боја : Бела Осветлена Светилка Модел На Мушка : T6 Mode : 3 Режими (Високо-Средно-Сос)Објектив : Конвексно Напојување На Леќите : Вградено Растојание За Осветлување На Литиумски Батерии : 0-300 Површина За Зрачење : 30 Квадратни Метри Зумабилен : Yes Notes : 1.Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може Да Не Ја Одразува Вистинската Боја На Предметот.2.Ве Молиме Дозволете Мала Разлика Во Димензиите Поради Различно Рачно Мерење. Ви Благодариме За Разбирањето.Функција : 1.Долги Снимки Со Силна Светлина, Со Растојание На Зрачење Од 300 М.2.Голем Опсег Астигматизам Во Фиксен Фокус.3.Xpe Нагласи Фитил.4.Дизајн На Дисипација На Топлина Од Жабри Од Ајкула, Повеќестепена Дисипација На Топлина.5.Квалитетен Материјал, Силен И Издржлив.Пакет Вклучувајќи : 1 X Фенерче1 X Usb Кабел лесниот дизајн удобно се вклопува во вашиот џеб, што го прави одлична секојдневна фенерче за носење. Компактен и практичен, лесен за носење. Оваа фенерче на полнење е водоотпорна, па затоа е безбедна кога врне, но не може да нурка. Целосно зумирање од широк до тесен зрак. Повлечете ја вратилото назад за да осветлите големи површини, турнете го вратилото напред за да зумирате за да ја користите функцијата за рефлектор. Вградената батерија на полнење со USB кабел за полнење обезбедува континуирано осветлување. Еко-пријателски монистра од кочанска светилка, нудат долг век на траење и висока осветленост со енергетска ефикасност. Идеален за светло дома или на отворено. Погоден за возење велосипед, пешачење, кампување, читање и други активности.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.00

Streamlight TL2 IR LED Рачни Тактички СветлоЦрно.Рачното Тактичко Светло TL2 IR LED СО Streamlight 88122 е фенерче со високи п�

DEN 399.84

Опис : Со одлични водоотпорни перформанси, оваа светлина може безбедно да се користи на отворено без да �

DEN 258.24

Опис100% Сосема Ново, Висококвалитетно Име : фенерче : 15gsize : 10cm*1.8cm3.93"*0,7"Материјал : Алуминиумско користење

DEN 2.67

Преносливиот Полнач И Фенерчето За Итни Случаи е вашиот комплет за преживување на возилото севоедно...

DEN 319.84

Пентакл фенерчето е ултрасветло со излез од 500 лумени Каква моќ! Слајд фокус и 3 начини на работа ја права

DEN 383.84

Оваа Тврда Фенерче Од 270 Лумени е изработена со проодделение, издржлива елоксирана алуминиумска констр�

DEN 816.00

Спецификација : Тип На Ставка : Фенери Тип На Фенерче : Осветлување Сертификација : се Полнач : Мултифунк�

DEN 607.36

Фенерчето е компатибилно СО батериите BAP701 (B1, 5), BAP702 (B2), BAP703 (XB4) и BAP704 (XB8) Фенерчето е компатибилно СО Бате�

DEN 2.33

Леши Фенер / Фенерче Отпорен на удари Отпорен на вода Строб ЛЕР Паѓа во фенерче 4 "пропадна, 5.25" се прошири

DEN 607.36

Рачно Рефлектор За Полнење Фенерче 90000 Високи Лумени Функција : СУПЕР СВЕТЛА РЕФЛЕКТОР ФЕНЕРЧЕ : Ова е 9000