.

.

Одлична цена
Монитор, Рефлексија Висока Точност OBD HUD Дисплеј Аларм За Преголема Брзина За Автомобил

Монитор, Рефлексија Висока Точност OBD HUD Дисплеј Аларм За Преголема Брзина За Автомобил

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

5во Паметен ПРОЕКТОР OBD2 HUD 4 Режими На Прикажување Мултифункционален Приклучок За Аларм За Преголема Брзина И Репродукција Спецификација : Тип На Ставка : OBD2 HUD Дисплеј Материјал : КОМПЈУТЕР + ABSColour : Blackvirtual Големина На Сликата : Прибл. 90mmx20mm/3.5inx0.8in Display Тип : Рефлектирачки Тип Огледало : Ledmirror Големина : 5 инчи резолуција : 720 PMirror Преносливост : 90% Виртуелна Слика Растојание ВИД : Прибл. 55мм/2.2 нехоризонтален Агол На Гледање : 60°Вертикален Агол На Гледање : 15°Влезен Сигнал : Obd IIFunction : Брзина, брзина на вртење, температура на водата, потрошувачка на гориво, напон, аларм за преголема брзина, аларм за температура на водата, аларм за напон, прилагодување на осветленоста, режим на прикажување, ecu протокол, единица за брзина, режим на подигање, напон на подигање, фабричко ресетирање, автоматско стартување и стоп, расчистување на дефекти, протокол за заклучувањекомпатибилност : Модели На Obd Ii И Eobdаприменливи Модели : Модели Кои Со Obd II и eobd пакет листа : 1 x возило hud1 x obd ii кабел1 x pry bar1 x анти лизгачка подлога2 x кука и сврзувачки елементи 1 x железна жица вратоврска 4 x линија стегач напреден чип : hud има 2-чекор напредно ажурирање хардвер и комплетен софтверски дизајн, како и моќен чип за мапирање на податоците што ви се потребни со точен приказ И Брза Брзина На Работа, И Потрошувачката На Енергија Во Мирување Намалена На 5ma. 4 режимите на прикажување може слободно да се префрлаат, секој детал може јасно да се види, секогаш внимавајте на патот и бидете безбедни.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 287.84

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава продавницата АОИБИН од пазарот Џојбај.1...

DEN 0.33

Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба Сосема нов и квалитетен...