.

.

Одлична цена
Машки Женски Зимски Памучни Влечки Плишано Обложено Лизгање На Водоотпорни Топли Зимски Влечки Против Лизгање На Отворено

Машки Женски Зимски Памучни Влечки Плишано Обложено Лизгање На Водоотпорни Топли Зимски Влечки Против Лизгање На Отворено

DEN 255.84

Залиха
Достапно за нарачка

Папучи во стилот на чевли за fall и зима. Полупакуваната пета, овие влечки се добри и за внатрешна и за надворешна употреба.Разновидни удобни влечки за мажи и жени од сите возрасти и начин на живот.Горниот дел од ткаенината оксфорд спречува апсорпција на вода и влага во влечки. Тие се и рачно и машинско перење (Машинско перење Со торба за перење). АНТИ-ЛИЗГАЊЕ И ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН : гумен надворешен ѓон, флексибилен, добар отпорен на лизгање и отпорен на абење, ви нуди заштита против лизгање на ѓонот што го зголемува триењето. Го намалува ризикот од лизгање и паѓање на опасни површини, а зимските влечки можат да ги заштитат вашите стапала од повреди при снежно и дождливо време. тој единствен материјал не е лесен за деформација и заштита на животната средина, без посебен мирис. Исто така, не штети на ниту една подна површина, вклучувајќи дрво и плочка. СПЕЦИЈАЛНА ПЕТА : дизајнот на потпетицата со половина пакет ги прави внатрешните влечки повеќе да одговараат на вашите стапала и не е лесно да се лизнете надолу кога шетате наоколу. Многу е лесно да се зема и исклучува. УДОБНОСТ И ТОПЛО : висококвалитетната влошка се состои од меки тери облоги завиткајте ја ногата во удобност што ја отстранува влагата.нуди трајна удобност и топлина слична на бел слез за уморни прсти и потпетици, го намалува заморот на мускулите, ја ублажува болката и притисокот по долгиот ден напорна работа. ИДЕАЛЕН ЗА ВНАТРЕШНИ И НАДВОРЕШНИ простории : дизајнот во унисекс стил нека биде одличен избор за подароци за сите ваши семејства и пријатели. Погоден за секојдневно носење, чистење на домот, бања, спална соба, дневна соба, пиење попладневен чај во градината, канцеларија, одмор, слободно време, снежни денови, дождливи денови, пешачење, шетање кучиња, наводнување на цветот, наводнување на тревникот, вадење ѓубре, излегување да потпишете за парцели, излегување да ја добиете хартијата или трчање до самопослуга. Удобна горна ткаенина, ефективно водоотпорно прскање. издржлив, флексибилен, лесен, пријатен и мек.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 159.68

Се чувствувааттоадаверувамтоа мекост е само неколку клика далеку! Одликувајќи се со луксузна обвивка о

DEN 319.84

Се чувствуваат крзно прекрасен ВО мук лукс® Кадифен Папучи Мекото вештачко крзно ги загрева стапалата �

DEN 3.33

Веганската Мечка Локи е кадифен начин да го започнете денот Овие пријатни влечки имаат меки горни делов

DEN 607.36

Елегантен, секојдневен и стилски за подигање! Мук лукс® Жени?чизмите Со Шерил Папучи имаат пријатен диз�

DEN 302.08

Пол : Жени,Девојка Материјал : Стадо Ѓон Материјал : Гумени Сцени : Внатрешен И Надворешен,Мода,Рекреатив�

DEN 3.00

Женски Влечки Слајд Сандали Мемориска Пена Пластична Желе Кристал Влечки Слајд Сандали Со Средна Пета �

DEN 1.00

Почестете ги нозете со нов пар Папучи мук ЛУКС® фрида Совршено за ладно време со издржливи внатрешни / н�

DEN 1.33

Опис : Вклучен Пакет : 1 Пар Чевли Големина 37 костум за 3637 големина 39 костум за 3839 големина 41 костум за 4041 г

DEN 2.33

Меки Кадифени Влечки Топли Удобни Чевли За ЛизгањеСовршен Избор За Освежување На Вашиот Живот!Достапно

DEN 716.64

Модната Писта се одликува со а и ткаен горен дел со ултра лесен надворешен ѓон што апсорбира удари, вклу�

DEN 911.84

Меки и слатки Најважни од мук ЛУКС® Клементинските Чизми се убав начин за загревање Прекрасни плетени и

DEN 1052.00

Асикс Е Јапонска компанија за обувки и облека Тие се рангирани еден од најдобрите брендови за спортски �

DEN 560.00

Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см / 9,25" Големина : 3

DEN 287.84

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Боја : Розова, Виолетова, Црвена, Кафе, Сива (Опционално) Г

DEN 287.84

Пол : Жени, Девојче Горниот Материјал : Кадифен Единствен Материјал : Гума Сцени : Внатрешна И Надворешна,

DEN 303.84

Ламо Велика Британија Мпц II е стилска мокасинска влечка која има надворешен ѓон TPR и облога од вештачко �

DEN 317.92

Детски Бебешки Патики Момчиња Девојки Чевли За Пешачење Мрежести Чевли За Дишење Сандали Опис изработе

DEN 407.84

Засекогаш Јанг му даде на класичното подигање на дождот многу потребен лифт за лице Трендовскиот дизај�

DEN 364.00

Опис : Едноставен Дизајн : Унисекс, погоден за различни луѓе, и возрасни и деца.Кадифен Ентериер : Донесет

DEN 255.84

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менстајл : Нејасни Влечки, Внатрешни Влечки, Зимски Влечки, Топли Влечки, Домаш�

DEN 351.84

Големина : 35 САД : 5.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3.5 ЕУ : 35 ЦН : 225 Нога Должинат : 22.5 см / 8.9" нога широк : 88,5 см / 3.23.4" Голе�

DEN 687.84

5 Должина : 24см / 9 Лесен чевел за одење,Удобен дизајн,мода и личност Големина : 41 САД : 8.5 ЕУ : 39 Должина : 25см

DEN 383.84

Големина : 37 САД : 6.57 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см / 9.3" Нога Широк : 8.59см / 3.43.5" Голем�