.

.

Одлична цена
Пезо Плума Албум Битие Худи Жени Мажи Рапер Пуловер Со Долги Ракави Хипхоп Стил

Пезо Плума Албум Битие Худи Жени Мажи Рапер Пуловер Со Долги Ракави Хипхоп Стил

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Детали за големината : можете исто Така да ја изберете вистинската големина според вашата висина (см) и тежина (кг) според нашата табела со големини,на следната слика од облеката!!. Size : XXS,Bust : 86cm,Length : 63cm,Shoulder : 39cm,Sleeve : 58cm Size : XS,Bust : 92cm,Length : 65cm,Shoulder : 41cm,Sleeve : 60cm Size : S,Bust : 98cm,Length : 67cm,Shoulder : 43cm,Sleeve : 62cm Size : M,Bust : 104cm,Length : 70cm,Shoulder : 45cm,Sleeve : 64cm Size : L,Bust : 110cm,Length : 73cm,Shoulder : 47cm,Sleeve : 66cm Size : XL,Bust : 116cm,Length : 76cm,Shoulder : 49cm,Sleeve : 68cm Size : 2 XL,Bust : 122cm,Length : 79cm,Shoulder : 51cm,Sleeve : 70cm Size : 3 XL,Bust : 128cm,Length : 81cm,Shoulder : 53cm,Sleeve : 72cm Size : 4 XL,Bust : 134cm,Length : 83cm,Shoulder : 55cm,Sleeve : 74cm. Големина : таа е помала од големината НА САД, ве молиме изберете 1-2 големина нагоре. Материјал : Полиестер,Мек,Дише,Удобенсезона : Зима,Aut, Пролет : Жени, Мажи Удобен Материјал : Изработен со меки и дише материјали, овој Дуксер е дизајниран за удобност во текот на денот. Уникатен Дизајн : Уникатното печатење додава допир на уникатност во вашата гардероба. Привлечниот дизајн е совршен за секој што сака да даде изјава во својот моден избор. Лесно За Перење : материјалот што може да се пере Во Машина го прави брз и лесен за чистење, така што можете да ја носите омилената качулка повторно и повторно. Совршено Вклопување : дуксерот е достапен во различни големини за да се обезбеди совршено вклопување и за мажи и за жени. Долг Ракав : Долгите ракави обезбедуваат дополнителна покриеност и топлина, совршени за поладни денови.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 269.92

Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женска Блуза +1 ПАРЧЕ Пантромпер Фустан Есенски Деловни Секојдневни Облек

DEN 239.84

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Лини

DEN 1.33

✪✪✪ дозвола! Женска трендовски облека 2022 Карактеристики ✪✪✪red квалитетна ткаенина, мека, истегнувањ

DEN 319.84

Официјално Лиценцирана Стока;Облека Со Одличен Квалитет;Со Вашите Омилени ликови На Дизни! Одлично за в

DEN 0.67

69" должина : 63см / 24.Удобен Материјал памук,полиестер и спандекс,материјалот е густ и удобен, ве загрева в�

DEN 2.33

20" Биста : 112cm / 44.Дознајте повеќе ЗА Облеката ХАПИМО со посета На Нашата Страница На Брендот големина : XL С

DEN 271.84

❀Поради фотографијата и светлината на различни монитори, ве молиме дозволете некои разлики во бојата.59

DEN 0.33

?Добредојдовте Во Rgogak ● 24Часовна Услуга ● Продавница (◕ ᴗ ◕)? ?Информации За Производот : ➩Материјал : в

DEN 0.67

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см / 37.40" Рамо : 40см / 15.75 "Ракав : 60см / 23.62 " Должина : 81см /

DEN 271.20

Дуксери За Тинејџерки Качулка За Печатење Долг Ракав Пуловер за Паѓање 50% попуст! Сини Дуксери Со Качул�

DEN 2.00

Женски Секојдневни Дами Со Долги Ракави Дуксери Со Качулка Со Цврст Завој Фустан Со Качулка : изработен

DEN 0.33

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женска Боја : Црвена, Светло �

DEN 1.33

Mixmatchysize Информации (Инчи) : S (Мали) : Градите : 45.5 / Рамо : 26.25 / Ракав : 19 / Должина : 23.25 M (Среден) : Градите : 47 /

DEN 143.84

Овој врв може да изгледа одлично со панталони, фармерки, хеланки, шорцеви и сандали ткаенината е супер м�

DEN 1.00

Женски Моден Печатен Џеб Блуза Со Долги Ракави Обични Врвови Дуксери Со Копчиња Со Џемперикарактеристи

DEN 1.00

Добредојдовте ВО ZQGJB, се надевам дека имате добар шопинг! Бренд : ZQGJB ZQGJB е професионален моден бренд кој с

DEN 332.32

Женска Еднобојна V Врат Џеб Со Долги Ракави Дуксер Женски Врвки За Влечење Материјал : Полиестер...

DEN 1.33

Форестијаши Дуксери За Жени Погодни За Дуксер Трендовски Графички Принт Пуловер Со Врвки Со Качулка Об�