.

.

Одлична цена
Елен Игри Со Врзани Очи Музички Столици Игра, 4-Играчи

Елен Игри Со Врзани Очи Музички Столици Игра, 4-Играчи

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Игри На Елен Со Врзани Очи Музички Столици Игра Инспирирана ОД ШОУТО НА ЕЛЕН : оваа игра за наоѓање седиште додека со врзани очи е инспирирана од предизвикот За Музички Столици со Врзани Очи што се игра на Шоуто На Елен Деџенерис и Игра На Игри Танц ВО МЕСТО : Играчите ги разбиваат своите најдобри танцови потези кон музиката, додека домаќинот тајно поставува седишта околу нив. Подгответе се за многу смеа додека играчите се натпреваруваат да го најдат својот танц за седење, ДА ПАДНАТ, ДА ПРЕБАРУВААТ : додека се со врзани очи, играчите танцуваат на музика, паѓаат кога ќе престане, а потоа се фрлаат наоколу за да го најдат своето седиште. Играта е завршена кога еден играч ја тврди последната ЗАБАВНА ПАРТИСКА ИГРА : Обожавателите На Шоуто На Елен Деџенерис и Играта На Игри можат да и дадат поттик на секоја забава со оваа игра Со Музички Столови со Врзани Очи. Тоа е одлична забава за пријателите и семејството возраст 10 И Повеќе Љубов Елен Игри? Оваа Игра Со Музички Столчиња со Врзани Очи е гласна, активна игра инспирирана од урнебесниот предизвик за музички столови што таа го игра на ТВ. Еден плеер е задолжен за музиката и поставување на седиштата во форма на диск. Останатите играчи ставаат врзани очи и ги разбиваат своите најдобри танцови потези кога ќе започне музиката. Кога водителот ќе ја запре музиката, играчите лазат наоколу за да најдат место. Секој што остана без седиште е надвор. Повторете додека не останат 2 играчи и само 1 го најде последното место! ЕЛЕН е заштитен знак На Лудиот Мајмун, Ад. И ШОУТО НА ЕЛЕН ДЕЏЕНЕРИС е заштитен знак На Лудиот Мајмун, Ад. И Ворнер Брос. Забава, Ад. Сите поврзани ликови, материјали и други елементи на ШОУТО НА ЕЛЕН ДЕЏЕНЕРИС се Авторски Права Телепиктури Продукција Ад. ЕЛЕН ИГРА НА ИГРИ и сите поврзани ликови И елементи Авторски Права И Трговска марка Ворнер Брос.Забава Ад (с19)Хасбро Игри И сите поврзани услови се трговски марки на хасбро. Вклучува 4 пластични седишта, 5 врзани очи од ткаенина, музички тајмер и упатства. Возраст 10 и повеќе. За 4-6 играчи. Потребни Се 3x 1.5 V Aaa Алкални Батерии (не се вклучени).

Спецификација

Избор на клиент
DEN 240.00

Добијте ја вашата игра лице во оваа смешна игра заснована на играта Лице Предизвик На Вечерва Шоу Во Кое

DEN 2.67

Жешка Седиште е возрасни партија игра тоа е за сите вас Кое е твоето духовно животно? Кој е вашиот безбед

DEN 1.67

Искусете Го Ефектот На Телестрации на вашата следна забава! НАЦРТАЈТЕ што гледате, А ПОТОА ПОГОДЕТЕ што

DEN 2.33

Дропмикс ви овозможува да свирите музика како никогаш досега! Оваа брза игра за мешање музика ви дава но

DEN 2.00

Култот е уништен Постариот Е поразен Време е да се вратите дома и да се опуштите Или можеби не Новиот кул

DEN 2.67

Ѓаволска Игра За Наддавање! Во овој победник ги преземе сите игра, вие сте дел од мистериозна кабалата н�