.

.

Одлична цена
Биценбургер Флечингџиг База, Лево Спирален

Биценбургер Флечингџиг База, Лево Спирален

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Со додавање на кошничка, јас разбирам и се согласувам Со Политиката За Домашни Ограничени Производи и потврдувам дека ќе ги почитувам важечките федерални, државни и локални закони и прописи. Умре фрлија жига рамка со вратило лулка, постојан магнет, врвот и дното прилагодување бирања, нок приемник индекс поставување завртки, нок приемник држење завртки, и стандарден приемник кој одредува позиционирање на флексибилни. Горните и долните копчиња за прилагодување може да се постават за да обезбедат директно флеч или да ја зголемат или намалат дијагоналната флеч. Левите и десните стеги обезбедуваат лево или десно спирално флеч. Пердувите или лопатките можат точно да бидат распоредени за 3-флеч-120, 4-флеч-75 Х 105, 4 - флеч-90 или 6-флеч-60. изберете го стандардниот директен, десен или лев приемник при изборот на вашата жига. Основата и стегачот се продаваат одделно. Можете да го изберете стандардниот директен, десен или лев приемник при изборот на вашата жига. Без разлика дали вежбате традиционално стрелаштво или создавате завртки за вашиот самострел, Левата Спирална База За Флексибилна Жига На Биценбургер ќе ги задоволи вашите потреби. Bitzenburger Fletching Jig База Лево Спирален : Овозможува флексија на самострел завртки. Умре фрлија легура изградба. Левата спирална основа одговара На сложувалките На Биценбургер. Повеќе копчиња за прилагодување. Самоцентрична лулка на вратилото. Постојан магнет за прецизно превртување. Стеги, основи и други компоненти се продаваат одделно.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 431.84

Пин нок за употреба на стандардна игла черупка Тежина : 2 гр.Карактеристики : игла стил нок;за употреба на

DEN 165.28

Лопатка со низок профил дизајнирана за стрелаштво на терен Одлично за снимање на долги растојанија со п

DEN 1599.84

Зелена Јаглеродна Стрелка Нокс 68425 и Инсерти Од Титан се со големина за да одговараат на повеќето јаглер

DEN 0.33

Боровиот Гребен 2 " Нитро Ване 2.0 е дизајниран со прецизност и лесен за нанесување Откако ќе се инсталира,

DEN 0.67

Бохнинг Блејзер Ванес Портокал Тигар 36 пк.Универзална лопатка за употреба со широка глава, самострели и

DEN 3.33

Светла Со висока ВидливостСнимајте го во самрак, и со 20+ часа траење на батеријата, сеуште можете да ја н�

DEN 2.00

Овој убав производ од Портата ви дава дополнителна предност што ви треба со вашата рекреација на отворе

DEN 2.67

Истон Пин Нок е направен За Истон ултра тенок цел стрели Компатибилен Со Стрелките X10, A / C / E, Pro Comp и Avance.К�

DEN 3.00

2инчен долг лопатка со профил на .6инчен Тие тежат по шест зрна Високиот профил и кратката должина се ком�

DEN 165.28

Златен Врв гт серија ноктите се изработени од најдобрите материјали и со најголема прецизност за да се �

DEN 447.84

Сега Достапен Со Блејзер Ванес Ако можете да зовриете вода, професионално ќе можете да сртите и да испуш

DEN 3.00

Дизајниран за најбрзи лакови и самострели, Брзиот Пеколен Оган Од 3 инчи Беше дизајниран да обезбеди врв

DEN 447.84

Облечете ги стрелките за опсегот или полето со Ова Пакување од 100 Блејзери За Блејзери Овие висококвали�