.

.

Одлична цена
Паметни и Секси Женски Потпис Чипка Длабоко V Bralette, 2-Пакет, Стил-SA1372

Паметни и Секси Женски Потпис Чипка Длабоко V Bralette, 2-Пакет, Стил-SA1372

DEN 319.20

Залиха
Достапно за нарачка

Стил без напор. Разноврсна и удобна, Паметната И Секси Женска Чипка Со Потпис Длабока V Бралета се одликува со чипка со потпис со меки, отстранливи чаши за полнење кога ги сакате и природна форма кога не. Екстра широки предни ремени за камизола и прекрасно длабоко Нурнување Во предниот дел се совршени за ѕиркање низ вашите омилени врвови. Носете го низ куќата, носете го на бранч, носете го апсолутно насекаде. На Паметни И Секси ние веруваме дека секоја жена треба да тргне да изгледа и да се чувствува најдобро секој ден. Тоа не е секогаш лесно со работни места, обврски и луди распореди - но размислувањето за себе е исто така важно! Долна облека не треба да биде само за специјални прилики, а со совршен стил и вклопување, ви олеснуваме да изгледате и да се чувствувате секси по неверојатно паметни цени. Најподдржувачките и стилски нараквици што некогаш сте ги носеле, овој пакет градник вклучува две Паметни И Секси Женски Потписни Чипка Длабоки V Нараквици. Овие нараквици може да се носат низ куќата како градник за удобност или облечени под вашите омилени врвови. Поддршка што можете да ја прилагодите, овие врвови на бралета имаат отстранливи чаши со триаголник за полнење кога сакате да покажете скромно деколте и природна форма кога не го правите тоа. Стил на кука и очи, овој врв од тантела е без жица, мек и растеглив за целодневна удобност. Бралетите од тантела имаат екстра широки предни ремени за камизола и прекрасно длабоко V длабоко деколте напред и назад за да го покажат вашето најдобро деколте. Безбедна и поддржувачка лента за дното на чипка го закотвува градникот за природен лифт. Коментарите на монтер : "Носете под кошула со низок крој или надвор од рамената за да ја покажете вашата симпатична бралета."Ако сте помеѓу големини, големината нагоре. Опсегот на инклузивна големина вклучува бралети со плус големина до XXL. За да создадете соодветен сет за градник и гаќички, спарете Се Со Паметни И Секси Гаќички Со Чипка Со Потпис за да го комплетирате изгледот.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 319.68

Спецификации : Материјал : Стил На Полиестербра : Форма На Склекови : Тип На Целосна Поддршка За Чаши : Тип

DEN 255.84

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табел�

DEN 720.00

Везените чаши од чипка и лесно поставените панели за поддршка создаваат форма во оваа Wynette од градниот г

DEN 343.84

Женска Извезена Сјајна Удобна Градник За Дишење Долна Облека Без Бандажи карактеристики : 1.Ставете го в

DEN 319.84

43" биста : 95см~102см / 37 склекови спортски градници за жени безжични градници за жени безжични градници за �

DEN 0.33

Женска Извезена Сјајна Удобна Градник За Дишење Долна Облека Без Бандажи карактеристики : 1.Ставете го в

DEN 359.84

Карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност...

DEN 0.33

Женска Извезена Сјајна Удобна Градник За Дишење Долна Облека Без Бандажи карактеристики : 1.Ставете го в

DEN 479.84

Одлични очекувања мајчиничко четкан микрофибер градник за спиење Обезбедува леснотија и погодност за �

DEN 383.84

Белешка : Нашата вистинска големина е различна од табелата со големина, погледнете во табелата со голем�

DEN 720.00

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 6088см / 23,62"34,65" Половината : 6898см / 26,77"38,58" Врвови Должина

DEN 3.00

Долна облека за жени туркаат прилагодливи градници на градниот градник на врвот на градите, плус големи

DEN 1.67

Женска Бесконечност Покриен Спортски Градник Со Низок Удар Женска Обликувана Чаша Беспрекорен Спортск

DEN 335.84

Аофани Женски Плус Големина Секојдневен Секојдневен Градник За Печатење Притисни Нагоре Градници Со К�

DEN 0.67

11" Подбиста (Максимална Должина) : 61см / 24 Благодарам .Чаша : 70абц Подбуст (Со Исклучок На Ремени) : 42см / 16.02"8

DEN 335.84

За Материјал : Полиестер Тип На Ткаенина : Чипка Шема : Цветни Тема : Секси Карактеристики : Прилагодлив Р

DEN 1.33

Женска Фиксна Чаша Мраз Свила Убава Грб Собрани Без Челичен Прстен Удобен И Секси Градник Без Жица прит�

DEN 0.33

Градник За маици : градници со Низок грб изработени од мазна и мека ткаенина.Совршени градници со низок �