.

.

Одлична цена
Сончање Божиќ Полнети Кадифен Кукла Цртан Филм Елен Мека Играчка Подарок За Деца Возрасни

Сончање Божиќ Полнети Кадифен Кукла Цртан Филм Елен Мека Играчка Подарок За Деца Возрасни

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Божиќ Полнети Кадифен Кукла, Симпатична Цртан Филм Елен Мека Играчка Подарок За Деца Возрасни. Овој плишан животински елен можеби изгледа како разбојник, но единственото нешто што е во опасност да биде украдено е вашето срце. Спецификација. Име на предметот : кукла. Боја : кафеава црвена шамија, кафеава зелена лак. Големина : 30см. Облик : цртан филм елен. Материјал : кадифен, пп памук. Содржина На Пакетот. 1пц х кукла. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Супер Мека : Божиќната кукла е полнета со Пп памук и покриена со мек кадифен, мекиот допир ќе биде удобен кога ќе ја прегрнете пред спиење или ќе дремнете. Исклучителен Изглед : Оваа симпатична кадифена кукла дизајнирана со цртан изглед на елен, извонредна изработка, меко крзно, шал/машна, опашка и меко тело за гушкање се полни со детали, децата и возрасните дефинитивно го сакаат тоа!. Пренослива Големина : оваа кадифена кукла од елен е 30 см, погодна и за мали деца и за возрасни да ја носат заедно. Добар пријатен полнет партнер за патување и придружник. Домашен Декор : Божиќната кукла елен е убав декор за вашиот дом, можете да ја ставите во спалната соба, дневната соба, влезот или на софата, работната површина итн., во голема мера ја зголемува празничната атмосфера!. Совршена Идеја За Подарок : оваа мека кадифена кукла е добар подарок за вашите пријатели, семејства или деца на роденден, Божиќ, Ноќта на Вештерките или кој било посебен ден за вас.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.00

Кинди Деца "Забавни Временски Пријатели" се најслатките Предучилишни установи наоколу! Овие преслатки �

DEN 1.00

Нурнете во Фантастичниот свет На Модните Нервози Сирени со нови кукли Од Фантастична Серија, создадени

DEN 1.67

Падне во акција со абортус помлади шпиони Од Барби Шпион Одред и помогне да го спаси денот! Во акциониот

DEN 558.08

Чудовиште Висок Ковчег Грав Френки Штајн Кукла Чудовиште Висока банда сака да оградува во ковчегот гра�

DEN 3.00

БМР1959 го слави 60годишното модно наследство На Барбара" Барби " Милисент Робертс со колекција која е за с�

DEN 575.52

Дајте му на вашето дете дар на нов пријател со овој мој живот како мини кукла Се одликува со брилијантно

DEN 3.00

Држејќи се зафатена во нејзината кула, Рапунзел ужива да се лула со својата гитара Со овој сет На Дизни П

DEN 2.00

Играјте преправено патување на пазарот на земјоделецот со мојот живот како земјоделец 18 "куклата 18 " доа

DEN 3.00

#Фризерите полетаа кога Ное, слатка и смешна блогерка со страст за стилизирање на косата, одлучи да го сп

DEN 527.52

Среќен роденден за тебе! Ова е еден ден секоја година каде што можете да ги затворите очите, да ги издува�

DEN 279.84

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Бинациус од пазарот На Џојбај.Описr...

DEN 2.33

Среќен Роденден Џуџе Кукли Орнаменти Играчки Кадифен Гном Кукли За Партија Рачно Изработени Карактери�

DEN 3.33

[P] [AMZ_TITLE] Equestria Girls Indigo Zap Doll е фенси и забавно Кукла доаѓа со уникатна облека и чевли Куклата изгледа уште

DEN 1.33

Барби И Кен Модата ја слават различноста со модни кукли кои поттикнуваат раскажување приказни во реалн�