.

.

Одлична цена
Кингстон Месинг ЦЦ83208ТЛ 1 2 Пот 3 8 ОД Комп Агол Затвори Вентил со 5 Продолжување, Четкани Никел

Кингстон Месинг ЦЦ83208ТЛ 1 2 Пот 3 8 ОД Комп Агол Затвори Вентил со 5 Продолжување, Четкани Никел

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Кингстон Месинг затворачките вентили се произведени според највисоките стандарди за квалитет кои нудат сигурни перформанси и супериорен квалитет со исклучителна вредност. Изградени да траат со лесно отстранлива рачка, овие вентили се дизајнирани да бидат без истекување со различни завршетоци кои се отпорни на корозија и покажуваат префинет изглед. Користете за да ја исклучите водата на изворот. Цврста месинг конструкција. Анти-заплени нерѓосувачки челик топката шема вентил. Операција со четвртина вртење. 1/2" пот х 3/8 "О. д. компресија со 5" продолжување. Премиер заврши рачката рачка. Агол затворање вентил.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 808.16

Заварени челични цевки Топло поцинкувано, ги исполнува стандардите АСТМ а / 53 Распоред 40, стандардна цев

DEN 111.84

Изработен од челик за лежиште (GCR15) со висока пропустливост, цврстината на термичка обработка на мерачот

DEN 262.08

1pc Шарлот Цевка 90 Степени Долго Замав СТОМАЧНИ ЛАКТОТ 3 Во.АПС Распоред 40 ДВВ (Долго вртење 1 / 4 свиок)...

DEN 12479.84

Дизајниран Да Ја Изолира Циркулаторната Пумпа За Време На Поправки Или Заменски Притисок Оценет На 600 Х�

DEN 2.33

Челичните цевки Everflow се направени од најквалитетен челичен материјал, има груба завршна обработка за д�

DEN 107.04

Немилосрдното внимание на потребите на клиентите ги натера Центротерм Еко Системите да бидат лидер за �

DEN 2.33

Мидленд Индустрии нуди месинг фитинзи за цевки, цевки и црево Фрлени Фитинзи и Брадавици во месинг, брон

DEN 3039.84

Распоред на обложени со црна брадавица со машка NPT, распоред 40 погоден само за употреба во затворен прос�

DEN 0.67

Западните Претпријатија НПТ брадавици солидна месинг изградба Притисоци до 200 пси Пакет ОД 1 ПРЕДУПРЕД�

DEN 1.00

КК / Д II е дизајниран за беспрекорно работење со лбет, ДЕТ и Q51 фитинзи, торби и низводно опрема за издавањ

DEN 1.00

Pexlock Pex Намалувањето на спојувањето се користи за да се поврзат две цевки со различни големини Високопод

DEN 1.67

Јужна галванизиран челик цевка е во согласност АСТМ а53 спецификации Цевка доаѓа во 18 Во до 60 Во...

DEN 198.08

✔✔✔ Оваа фитингот на PVC на средниот ред е идеален избор за приклучување на цевките во рамките на вашите

DEN 2.67

Двоен излез, двоен вентил за исклучување 1 / 2" номинален (5 / 8 "О Д.) влез за компресија х 3 / 8" О...

DEN 639.84

Хексадецимална Черупка, Челик, Класа Класа 300, за Распоред На Цевки 80, 3 / 4 инчи, Машки, НПТ, 1 / 8 инчи, Женски

DEN 95.84

Карактеристики : * сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и прак�

DEN 3.00

Гербер, 5 / 8 " х 20 Нишка, Тоалетно Седиште, ВЕРМОНТ И Калифорнија АБ1953 Нема Производ Во Согласност Со Олово

DEN 735.84

КАНПЕКС ОКСИ бариера цевки е идеално прилагоден за HRH апликации Неговата мала тежина и флексибилност ја

DEN 3.33

3 / 4 "x 1 / 2 " Месинг од 90 степени Намалување на лактот е фитинг без месинг цевки, што навои на двата краја за

DEN 1.33

Опис на производот : сосема нов и висококвалитетен изработен од висококвалитетни материјали, издржливо

DEN 3.33

Хидрауличните адаптери се клучни компоненти во секој хидрауличен систем Тие создаваат ефикасно средст

DEN 687.04

Месинг Шестоаголна Черупка Е Месинг Цевка Без Олово Од Класа 125 Со машки национални конуси за цевки (НПТ)

DEN 431.84

Uxcell 25mm Цевка ОД Пвц Брзо Поврзување Спојување Компресија Цевка Фитинг, Сина, 2packшто е ова?Фитингот на цев