.

.

Одлична цена
Блузи За Божиќен Пилинг Женски Врвови Со Краток Ракав В-Врат Работно Униформно Печатење Со Џебни Блузи Светло Сини Л

Блузи За Божиќен Пилинг Женски Врвови Со Краток Ракав В-Врат Работно Униформно Печатење Со Џебни Блузи Светло Сини Л

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

Озуџи Божиќен Пилинг Блузи За Жени Врвови Со Краток Ракав V-Врат Работни Униформни Печатење Со Џебна Блуза Врвови На Женски Модни Врвови Со Краток Ракав V-Врат Работни Униформни Божиќни Печатење Со Џебни Блузи Features Карактеристики : Features изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носењеМногу кул за носење ,Нов Изглед.—- Удобно и пријатно, може да носи личност дома или на работа.—- Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!—- Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна — —— Сезона : Есен/Пролет/ЗимаПол : Жените,ДевојкаПовод : Случајни,DaliyМатеријал : ПолиестерШаблон Тип : ПечатениЈака : V деколтеСтил : Случајни,МодаДолжина : РедовниРакав Должина : Краток РакавКако да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија СувиОна што ќе добиете : 1 PC Жените Блузи 【Материјал】жените т-маица изработени од 85% Полиестер и 15% Spandex. Растегливиот и мек материјал прави да се чувствувате удобно. `+Карактеристики капа Краток Ракав, Цврста Боја, Лабаво Вклопување, Врвови Од Туника, Лабави Маици, Летни Женски Блузи, Основна Маица, Надвор Од Рамо, Секојдневна блуза. € Стил q Модерната закривена линија на полите ја прави оваа лесна блуза безвременска мода, што додава некои секојдневни чувства и ве прави и шик и класичен. Врвот е слабеење и ја додворува секоја форма на телото. `+ Пофалби ќе изгледате и ќе се чувствувате гламурозно како и вашата омилена славна личност. Каде и да сте во овој иконски, класичен и фенси врв, ќе добивате комплименти лево и десно за вашата фигура и облека. ● Прилика +маици за жени совршени за секојдневниот живот, семејно собирање, забава, плажа,одмор, канцеларија или какви било посебни прилики;погоден за пролет,лето или aut, зима.Овој трендовски основен врв за туника е погоден за секој начин на живот и пригода. ●Основен Стил_ Одлично за совпаѓање со јакне ,блејзери, кардигани.Додадете ја оваа основна основна маица во вашата гардероба за да се меша и да одговара без напор во сите сезони!. ● Натпревар●женските врвови лесно се совпаѓаат.Можете да изберете фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолништа.Можете лесно да го напикате дното на горниот дел во панталоните, што ќе направи да изгледате пообично и витко. ● Нега На облека ● Рачно перење И перење Во Машина, Хемиско Чистење. ●Содржина на пакетот ● 1 х Парче Одозгора.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.00

Детали за производот нашите цхјс бенд маици жените се изработени од удобен памук, дише, лесен, многу ела�

DEN 436.32

Ние дизајнираме квалитетни медицински пилинзи и медицински униформи со универзална привлечност Удобе�

DEN 3.33

За Нас : Адар е во индустријата За Медицински Униформи од 1971 година Имаме повеќе од 45 години искуство во �

DEN 333.92

Издржливост и вредност, добитна комбинација Пилинг За Чистење Ландау се изградени толку цврсти што мин�

DEN 479.84

Карго панталони инспирирани од јога кои ќе ве натераат да се чувствувате Зен во најбурните работни дено

DEN 0.33

Карго панталони инспирирани од јога кои ќе ве натераат да се чувствувате Зен во најбурните работни дено

DEN 423.52

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

DEN 3.00

Вондервинк ПРО Е "Дизајниран да Работи" Со леснотија на грижа можете да се мијат, носат и одат Со полиест�

DEN 3.00

Останете удобни во текот на денот во овој стилски, без напор, многу издржлив врв за чистење...

DEN 319.84

Жените Краток Ракав V Вратот Врвови Униформа Божиќ Печатени Џебови Блуза ве Молиме проверете Ја Табела�

DEN 1.33

Фит : Женско Модерно Вклопување и ВистинскоПлус Вклопување Исклучителна фигураласкава завеса Лесна Не�

DEN 431.84

Новооткриените, историски инспирирани медицински пилинзи на мерилин Монро се создаваат со најголема г�

DEN 2.67

Сеопфатните џебови за истегнување и товар ја закотвуваат Женската Еластична Панталона За Пилинг За Кар

DEN 3.00

Ние дизајнираме квалитетни медицински пилинзи и медицински униформи со универзална привлечност Удобн�

DEN 2.00

М&М СТРУЖЕ Краток Ракав Лажичка Вратот Тело КостумДише Памук Водат РАЦИОНАЛИЗИРАНИ И ЛАСКАВИ Изгледајт

DEN 0.33

Одличен пар панталони за чистење товар како овие можат да ве видат во секој напорен ден Одликувајќи се с

DEN 303.36

Женски Блузи За Чистење, Врвови За Чистење Жени, Врвови За Чистење За Жени, Работна Облека За Жени, Работ�

DEN 2.67

женски врвови; врвови со плус големина за жени; врвови за вежбање за жени; врвови за женски култури; резе�

DEN 381.92

Ние дизајнираме квалитетни медицински пилинзи и медицински униформи со универзална привлечност...