.

.

Одлична цена
Мојата Перница Постелнина Долги Главен Памук Гиза Соништа Постелнина Сет

Мојата Перница Постелнина Долги Главен Памук Гиза Соништа Постелнина Сет

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Mypillow Giza Соништа Постелнина се 100% Сертифициран Гиза Памук. Овие листови се направени со долг главен памук и се завршени со сатен ткаат. Мипилоу Гиза Соништата Постелнините се ултра меки, дишат и исклучително издржливи. Вклучува 10-годишна гаранција. Загарантирани најудобните листови што некогаш ќе ги поседувате! 100% сертифициран Гиза памук. Долгиот главен памук заврши со сатен ткаат. Длабоки џебови за вклопување над секој душек. Близнак : Еден Рамен лист 75" х 100", еден вграден лист 39" х 75" х 15", Една Навлака за Перница 21" х 34"Близнак XL : Еден Рамен лист 75" х 100", еден вграден лист 39" х 80" х 15", Една Навлака за Перница 21" х 34"Полн : Еден Рамен лист 90" х 100", еден вграден лист 54" х 76" x 17", 2 навлаки за перници 21" х 34"Кралица : еден рамен лист 96" х 108" еден Вграден Лист 60" х 80" х 17", 2 Навлаки за Перници 21" х 34"крал : еден рамен лист 110" х 108", еден вграден Лист 76" Х 80" х 17", 2 навлаки за Перници 21" х 40"сплит крал : еден рамен лист 104" х 114", Два вградени чаршафи 39" х 80" Х 15", 2 навлаки за перници 21" х 40"Кал Кинг : Еден рамен лист 104" Х 114", Еден вграден лист 72" х 84" Х 17", 2 навлаки за перници 21" х 40".

Спецификација

Избор на клиент
DEN 383.84

Подгответе се за целогодишна кул и мирна удобност со нашите 100% комплети плетени листови од полиестерск�

DEN 672.00

• Црна / Сива (Цврста Црна Со Сива Вметната Граница) • Мед / Мока (Цврст Мед Со Вметната Граница На Мока)

DEN 2.00

Луксузна алтернатива на фланелот, Овој Комплет Чаршаф Од Микро Руно го претвора вашиот кревет во пријат

DEN 1.00

Лебдат надвор да спие Со Тирни Перкале Длабоко Џеб Лист Во собата Добро изработен од квалитетен, 100% Паму

DEN 3.00

Овој мек и удобен производ ќе го подобри секој декор Т300 Кристал Палас Печати Лист Во собата : печати пам�

DEN 527.84

Изработени од фино ткаена и супер мека ткаенина од микрофибер, овие комплети листови Од Реноар Мода ќе в

DEN 959.84

Уживајте Во Искуството на вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително тенок комплет Чаршаф�

DEN 1.67

Доживејте луксуз како што никогаш порано не сте се чувствувале Листови кои се чувствуваат речиси хедон�

DEN 399.84

Свилени сатенски чаршафи Од Белес И Свирки веднаш ќе додадат луксузна удобност во вашата спална соба...

DEN 2.67

Супериорен топло ви го носи Овој Памучен Фланелен Лист Мека и топла конструкција од фланелен памук за с�

DEN 2228.96

Комплетот Со Сиониран Чаршаф додава луксузен допир на вашиот кревет Направен со 100% Египетски Памук, ово