.

.

Одлична цена
Рејбестос Бх Професионално Одделение Хидраулични Кочница Црево Одговара изберете: 2007-2011, НИСАН АЛТИМА

Рејбестос Бх Професионално Одделение Хидраулични Кочница Црево Одговара изберете: 2007-2011, НИСАН АЛТИМА

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот резервен пазар како водечки производител на делови за сопирачки. Производите вклучуваат триење, ротори, тапани, дебеломер, склопови на центри и хидраулика, совпаѓања или надминува ое форма, вклопување и функција. Секој производ е опширно тестиран за да се осигура дека добивате висококвалитетен и сигурен производ. Врши идентично со стандардите што ги бараат производителите НА ОЕ, обезбедувајќи оптимална заштита, работен век и безбедност. Ги вклучува сите карактеристики што се наоѓаат во цревата за СОПИРАЧКИТЕ НА ОЕ, вклучувајќи загради, громови, обликувани пластични штитници и жичани клипови. Премиум легури тривалентни фитинзи обложени со цинк обезбедуваат одлична хидраулична заптивка и максимална заштита од корозија. Фитинзите со двојно стегање обезбедуваат подолг век на траење на цревото и исклучителна издржливост. Одговара Изберете : 2007-2011, 2013 НИСАН АЛТИМА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.33

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот резервен пазар како водечки производител на делови за соп

DEN 5470.40

Рејбестос Елемент3 производите за сопирање им даваат ново ниво на контрола и доверба на возачите...

DEN 3636.16

Цревото за Сопирачките рејбестос е дизајнирано да ја пренесе течноста за сопирачките од главниот цилин

DEN 6975.84

Рејбестос Елемент3 Цревата за Сопирачките се производи со врвен квалитет на автомобилско црево кои ги и

DEN 1.33

Воведување Потпирање, нова линија на влошки за сопирачките кои нудат сигурна моќност за запирање и широ

DEN 0.33

Raybestos® Element3 ® Каблите за Сопирачки се технички најнапредните кабли достапни во индустријата...

DEN 2.67

Raybestos® Element3 ® Каблите за Сопирачки се технички најнапредните кабли достапни во индустријата Склоповите

DEN 2.00

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот резервен пазар како водечки производител на делови за соп

DEN 2.00

Raybestos® Element ® позлатените дебеломер се револуционерна линија на дебеломер направени со 100% новопроизвед�

DEN 1810.88

Рејбестос Елемент3 производите за сопирање им даваат ново ниво на контрола и доверба на возачите...

DEN 2.67

Премиум ПГ Плус цилиндри со алуминиумски тркала одговараат на дизајнот на оригиналната опрема на вашет

DEN 4848.80

Кабел За Паркирање Кабел За Сопирачка За Паркирање Кабел За Сопирачка Одговара Изберете : 19781980 АМЕРИКАН

DEN 2.67

Роторите За Изведба на рејбестос се специјално дизајнирани за возачи кои бараат возачи кои бараат врвн�