.

.

Одлична цена
Сонце Кочница Хидраулични Црево

Сонце Кочница Хидраулични Црево

DEN 83.68

Залиха
Достапно за нарачка

Секое црево на сопирачката е прецизно дизајнирано за точно вклопување и вклучува држачи, држачи, обликувани пластични штитници, жичани штипки и заштитни ракави, како што е потребно за да се осигура дека сите делови што се носат се вратени во првобитната состојба. Цревата за сопирачките ги исполнуваат Или надминуваат ТОЧКИТЕ, Федералните Стандарди за Безбедност на Возилата (FMVSS 106) и СТАНДАРДИТЕ SAE J1401. Сите цевки се произведени од висококвалитетен челик и галванизирани со цинк слој кој обезбедува супериорна отпорност на корозија и ' рѓа против елементи како што се висока влажност, сол на патот, вода и нечистотија. Секое црево на сопирачката е подложено на тест за обезбедување квалитет под висок притисок пред да ја напуштите фабриката, обезбедувајќи непроблематична инсталација и работа на вашето ново црево. Цревата за сопирачките со фитинзи за крај на бенџо вклучуваат нови бакарни подлошки за да се обезбеди правилно запечатување Сонце 2203455.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.00

ЦЕНТРИЧНОТО ЦРЕВО за СОПИРАЧКИТЕ користи Произведено Според Највисоките Стандарди За Квалитет За Да Г�

DEN 408.16

Ова автомобилско хидраулично црево за сопирачките беше прецизно дизајнирано за да одговара на вклопув�

DEN 3.33

Ова автомобилско хидраулично црево за сопирачките беше прецизно дизајнирано за да одговара на вклопув�

DEN 1.33

Хидраулично Црево За сопирачките Секое црево На сопирачката е прецизно дизајнирано за точно вклопувањ�

DEN 728.64

Ова автомобилско хидраулично црево за сопирачките беше прецизно дизајнирано за да одговара на вклопув�

DEN 728.64

Ова автомобилско хидраулично црево за сопирачките беше прецизно дизајнирано за да одговара на вклопув�

DEN 3036.16

Ова автомобилско хидраулично црево за сопирачките беше прецизно дизајнирано за да одговара на вклопув�

DEN 654.88

Ова автомобилско хидраулично црево за сопирачките беше прецизно дизајнирано за да одговара на вклопув�

DEN 0.33

Цревото за Сопирачките рејбестос е дизајнирано да ја пренесе течноста за сопирачките од главниот цилин

DEN 3.33

Ова автомобилско хидраулично црево за сопирачките беше прецизно дизајнирано за да одговара на вклопув�

DEN 3.00

Центрична Премиум Сопирачка Главен Цилиндар Сопирачка Хидраулично Црево Дополнителни Карактеристики

DEN 1279.68

Хидрауличните Црева На Сопирачките ACDelco се квалитетни засилени црева кои носат течност за пренос на сил

DEN 2.00

ЦЕНТРИЧНОТО ЦРЕВО за СОПИРАЧКИТЕ користи Произведено Според Највисоките Стандарди За Квалитет За Да Г�

DEN 2608.00

ЦЕНТРИЧНОТО ЦРЕВО за СОПИРАЧКИТЕ користи Произведено Според Највисоките Стандарди За Квалитет За Да Г�

DEN 3036.16

Ова автомобилско хидраулично црево за сопирачките беше прецизно дизајнирано за да одговара на вклопув�

DEN 2.33

Добијте зголемено патување на тркалата за да се движите преку пречките Со rancho® rockgear® линии на предната �

DEN 3.33

Центрична Премиум Сопирачка Главен Цилиндар Сопирачка Хидраулично Црево Дополнителни Карактеристики

DEN 3.33

Ова автомобилско хидраулично црево за сопирачките беше прецизно дизајнирано за да одговара на вклопув�

DEN 2358.24

Ова автомобилско хидраулично црево за сопирачките беше прецизно дизајнирано за да одговара на вклопув�

DEN 2892.80

Пг плус цревата за сопирачките ги исполнуваат Федералните Стандарди за да обезбедат перформанси и безб