.

.

Одлична цена
Звук Градот 21 1000w Фрлија Алуминиум Рамка Вуфер, Ниска Фреквенција Возачот, Замена Вуфер ЗА ГОДИШНО ДИЏЕЈ Сабвуфер Кабинети

Звук Градот 21 1000w Фрлија Алуминиум Рамка Вуфер, Ниска Фреквенција Возачот, Замена Вуфер ЗА ГОДИШНО ДИЏЕЈ Сабвуфер Кабинети

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Звучниот Град СТЛФ-21500А е двигател за замена од 21 инчи за кабинети за сабвуфери со голема моќност. Компатибилен е со Звучни Градски сабвуфери и компатибилен со други звучници на брендот со сабвуфер со висока моќност од 21 инчи. Сабвуферот доаѓа со импеданса од 8 оми и има фреквентен опсег од 32-2 K Hz со чувствителност од 108d B. Има вградена леана алуминиумска шасија со гласовна калем од 5 инчи и магнет од 200 мл. Таа има хартија конус со крпа работ. Со способност ЗА ракување со моќност ОД 1000 W RMS, STLF-21500 A обезбедува масивен и длабок бас и прави одличен заменски вуфер за вашите кабинети за сабвуфер со висока моќност од 21 инчи. 21" леано алуминиумска рамка. 5 " глас серпентина и 200-мл магнет произведува врвен бас звук. 1000w RMS моќ ракување способност.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1686.72

Ако сте ограничени во вселената, но сепак сакате одличен звук, Шефот Аудио Бас800 Класа А / Б Низок Профил 8

DEN 1.33

Овој Сабвуфер Со Сини Бранови Турка 500 вати бас што цвета! 10 ' засилената сабвуфер цевка со голема моќнос�