.

.

Одлична цена
Марвел Капетан Америка ранец со ручек

Марвел Капетан Америка ранец со ручек

DEN 230.40

Залиха
Достапно за нарачка

Марвел Универзум голем ранец со ручек за ручек. Овој ранец има две главни прегради и предниот додаток џеб со затворање на патенти. Има луксузен организатор да ги задржи сите ваши работи во ред. Прилагодливи ленти за рамо, врвна рачка за шкафче и џебови за воздухот се прикажани на овој ранец. • 100% полиестер • Две главни оддели • Прилагодливи ленти за рамо на рамената • 16 инчи H x 12 инчи W x 5inches d • Само чисто.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3.00

Совршен начин да се даде изјава во стил! Овој сет на ранец со 4 парчиња вклучува забавен ранец за печатењ�

DEN 2.00

Совршен начин да се даде изјава во стил! Овој сет на ранец со 4 парчиња вклучува забавен ранец за печатењ�

DEN 1.00

Овој тактички ранец за носење одговара на сите ваши авантури и лични потреби Безбедни лабави предмети в

DEN 3.33

Дајте му можност на вашето дете да го покаже својот стил со овој ранец на Reebok Marley Unisex Тоа е лесна, издржли

DEN 0.67

Дајте му ја совршената опрема на вашето момче во движење со и 1 во ранецот за боја, додавајќи спортски ст�