.

.

Одлична цена
Добро ткаени Топкапи Савона современа геометриска шема кафеава гроздобер потресена 7'10 9'10 килим во областа

Добро ткаени Топкапи Савона современа геометриска шема кафеава гроздобер потресена 7'10 9'10 килим во областа

DEN 551.68

Залиха
Достапно за нарачка

Изгледаат инспирација од историските отпечатоци на колекцијата Топики, давајќи им на боемскиот раб со потресен изглед и современи бои. Нејзиниот куп со потресен изглед е нагласен со мулти-нивоа предива за уникатен, димензионален изглед и пријатно меко чувство. Меки, 0,35 "предиво од предиво . Класични природни и модерни светли палети на бои . изработени од синтетички влакна отпорни на дамки (100% полипропилен) . пролеа бесплатно предиво . безбедно за дрвени подови . трајни и лесни за чистење . употреба Се препорачува подлога за килими за да се продолжи животот на вашиот килим и да се спречи менување и лизгање.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1600.00

Колекцијата Сона ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските �

DEN 3744.00

Рачно изработено (рачно зафатено) 100% килим за волна од волна со памук и природна поддршка од латекс...

DEN 2.33

Со друг светски изглед и име, нашата колекција Соларис ќе ве однесе на патување до различно време и прос�

DEN 1151.52

Одлично воведување на гроздобер стил во вашиот дом, колекцијата Вајлдер нуди топли рустикални теписи...

DEN 1555.20

Колекцијата Канон е одличен начин да се истражат различни стилови на дизајн и теми Обидете се со модере�

DEN 3.33

Дајте му на секоја просторија брз преуредување со главните теми Dylan Solid Diamond Area reg или колекција на тркач..

DEN 1024.00

Додадете стил и функционалност во вашиот дом со главните теми традиционални килими на гранична област �

DEN 2400.00

Разубавете го вашиот дом со едноставно Daisy 3 'x 5' Eucalyptживотински ленти пролет Chenille килим од нашата колекц�

DEN 3.00

Колекција на елегантни, апстрактни дизајни со мека рака и модерен стил Геометриските дизајни се ткаени

DEN 1871.84

Мантра има софистициран тибетски стајлинг со IKAT, глобални и исчезнати модели што ќе ве одржуваат во тек

DEN 3.33

Колекцијата Хавана ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременскит

DEN 883.04

Овој модерен килим е совршен додаток на вашата трпезарија, дневна соба или работен простор, во кој има д�

DEN 1555.20

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Сирен, без напор, служат како примерна претстава на �

DEN 1024.00

Youе станете плени и зачудени од занаетчиството и беспрекорноста што се наоѓа во колекцијата Маријана Фи

DEN 1871.84

Време е да седнеме и да се дружиме со овој многу специјален нов килим со рамен ткаенина на отворено од ко

DEN 3.33

Избришете ги шепите на овој персонализиран доормат Конструирана со полиестерска неткаена трајна површ

DEN 2.33

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Шемер, без напор служат како примерна претстава на с