.

.

Одлична цена
Стенли Thr-EC3816T 50 -100 Екстра-големи навалување на алатки за монтирање и ТВ-алатки за монтирање

Стенли Thr-EC3816T 50 -100 Екстра-големи навалување на алатки за монтирање и ТВ-алатки за монтирање

DEN 1007.84

Залиха
Достапно за нарачка

Стенли 50-инчен до 100-инчен екстра-голем навалување на навалување има до 150 килограми и има лесна инсталација со една личност. Овој комплет ја прави инсталацијата уште полесна со вклучување на комплетот за алатка за инсталација на монтирање Стенли ТВ. Плус, системот за кликнување и ослободување го олеснува каблирањето. Stanley Thr-EC3816 T 50 "-100" Екстра-големи навалување на монтирање и ТВ-алатки за монтирање : Стенли Thr-EC3816 T 50 "-100" Екстра-големи навалување на навалување : одговара на 50 "-100" телевизори. Држи до 150 фунти. Лесна инсталација од 1 личност со дизајн на клуч. Навалувања. Кликнете и ослободете го системот за лесно каблирање. Чиста инсталација. Стенли Sth-T75928 Комплет за инсталација на ТВ монтирање : Пронаоѓач на студенти. Возач на Филипс завртка. Ниво на торпедо. 3 'мерка на лента. Дрво вежба малку. Бетонска вежба малку. Означување молив.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 623.84

Овој кат ТВ штанд со монтирање изгледа едноставен, елегантен и нема да заземе многу простор Тоа е комбин

DEN 2.00

Стенли 40инчен до 65инчен фиксен рамен панел е изграден за квалитет, перформанси и издржливост...

DEN 1759.84

Барканот поставува целосна движење, монтирање на wallидот со опции за ротирање, преклопување, вртење и на�

DEN 2.00

05334L е монтирање на wallидови со целосна рака со телевизори до 80 "50kgs / 132 bs Оваа монтажа се протега од 510мм од