.

.

Одлична цена
Нивоа Решетка За Чевли Кула За Чевли Организатор За Складирање На Полици За Спална Соба, Влез, Ходник И Плакар Црна Боја

Нивоа Решетка За Чевли Кула За Чевли Организатор За Складирање На Полици За Спална Соба, Влез, Ходник И Плакар Црна Боја

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Тоа е одлична решетка за складирање за вашата врата, влезот и плакарот. Чувајте ги чевлите организирани и надвор од подот со Оваа Решетка за Чевли. . Карактеристики : . 1. Редење. 2. Продавници до 15 Пара потпетици или 12 Пара атлетски чевли, машки чевли . 3. Едноставна структура, а сепак практична и функционална. Спецификации : . 1. Димензии : (35,6 x 12 x 25,8) / (90,42 x 30,48 x 65,53) см (L x w x h). 2. Растојанието на Ниво од 7.48. 3. Боја : Црна. 4. Материјал : Железни Цевки, Пластични Споеви. Забелешка : 1.Кога ја примате стоката, ве молиме потврдете го производот според списокот со упатства. Откако ќе најдете Помалку парчиња, ве молиме наведете релевантни слики за да не контактирате. Ние ќе се справиме со тоа во времето.2.Ве молиме инсталирајте стоки со упатството manual.3.It се препорачува инсталацијата да не биде премногу тесна за лесно прилагодување. Откако ќе се инсталира структурата, зацврстете го интерфејсот за поголема стабилност. Пакетот Вклучува : . 1 х 3 Нивоа Решетката За Чевли. Забелешки : . 1. Кога ја примате стоката, ве молиме потврдете го производот според списокот со упатства. Откако ќе најдете Помалку парчиња, ве молиме наведете релевантни слики за да не контактирате. Ние ќе се справиме со тоа во времето. 2. Ве молиме инсталирајте ја стоката со упатството за употреба. 3. Се препорачува инсталацијата да не биде премногу тесна за лесно прилагодување. Откако ќе се инсталира структурата, зацврстете го интерфејсот за поголема Стабилност. Продавници до 40 пара чевли. Едноставна структура, а сепак практична и функционална.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3.33

Изработена од одржливи материјали, оваа еколошка решетка за чевли од бамбус е совршена комбинација на ф

DEN 463.84

Ви овозможува да складирате до 20 пара чевли на едно место, така што секогаш точно знаете каде да ги најде

DEN 1.67

Оваа компактна дрвена решетка за чевли е совршена за да ги одржува вашите обувки организирани и распоре

DEN 3.33

Паметен органзиер за обесени чевли за заштеда на простор со доволно простор за држење до 10 пара чевли...

DEN 639.84

Прилагодливлесно можете да ја прилагодите висината на полицата за да одговара на чевли со различни гол�

DEN 470.24

Уживајте во визуелно привлечниот изглед на линеарен стил и свеж дизајн под влијание на природата Русти�

DEN 2.33

Опис : Висок Капацитет : 12 пространи џебови од готово лесно можат да складираат 6 пара чевли Класифицира�

DEN 383.84

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

DEN 2.33

Опис : концизна, компактна и убава решетка за чевли мора да биде идеална за да ги соберете вашите неуредн

DEN 2.33

Решетката За Чевли Линк 3010 Е совршена за секој фанатик за чевли 10те лавици можат да соберат до 30 пара чев

DEN 2.33

Решетка За Чевли што се редат, Полица За Организатор За Складирање за Заштеда на Простор за Студентски Д

DEN 639.84

Кулата за Чевли на витмор може да собере до 50 пара чевли Изграден е со издржливи странични панели од бел�

DEN 3.33

Вовед : Ако некогаш сте размислувале да купите концизна, компактна и убава решетка за чевли за да ги орга

DEN 477.92

Организатор На Чевли во истџинг, Голем И Длабок Џеб, Заштеда На Простор, Одржувајте Го Чевелот Во Форма, �