.

.

Одлична цена
Екена мелница 8 w 6 H 18'l 3-страничен речен дрва ендуратан фау дрво тавански зрак, гроздобер махагони

Екена мелница 8 w 6 H 18'l 3-страничен речен дрва ендуратан фау дрво тавански зрак, гроздобер махагони

DEN 559.84

Залиха
Достапно за нарачка

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво. Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за привлекување на засводени тавани или обични простори. Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти. Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни карактеристики. За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бандаж. Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги покрива со греди од дрво од дрво за моментален топол и луксузен изглед. Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект. Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа опрема за инсталирање. Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер. Плус, тие се практично бесплатно за одржување. За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го реплицира изгледот на тешкиот, фалсификуван хардвер за прицврстување на ковано железо. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Автентични и точни реални текстури на дрво. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 957.60

Додадете ја вашата лична талент во нашата wallидна уметност за лесно, прифатливо оригинално ремек дело Ра

DEN 3.33

Секој бленда е рачно изработен од квалификувани занаетчии со груба планирана површинска текстура...

DEN 1.33

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

DEN 1.67

Секој бленда е рачно изработен од квалификувани занаетчии со груба планирана површинска текстура...

DEN 4032.00

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

DEN 1824.00

Нашите пиластери се висококвалитетни ПВЦ направени за да личат на шармот на дрво, но без влошување и одр

DEN 2.67

Најмногу рустикален изглед на популарни надворешни стилови на блендата, ролетни од табла и куќи беа нај

DEN 3.33

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

DEN 320.00

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

DEN 1919.20

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

DEN 537.76

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 1919.20

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 820.00

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

DEN 537.76

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

DEN 3.33

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

DEN 1919.20

Додавањето на ПВЦ педимент во дом веднаш додава длабочина, карактер и клучна архитектонска карактерист

DEN 0.67

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 1919.20

ПВЦпедиментите не се порозни што им овозможуваат да се држат против најсилните природни елементи...

DEN 1919.20

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

DEN 1.67

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

DEN 1824.00

Нашите пиластери се висококвалитетни ПВЦ направени за да личат на шармот на дрво, но без влошување и одр

DEN 1919.20

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн