.

.

Одлична цена
Машка сива тенка, италијанска стилизирана три костум

Машка сива тенка, италијанска стилизирана три костум

DEN 1295.84

Залиха
Достапно за нарачка

Реноар Машки сиви три парчиња 100% тенок костум од волна, лаптоп, сингл на градите, целосно современи обложени, два предни џебови, четири внатрешни џебови и двојни странични отвори. Панталоните со рамна предна волна се наредени на коленото и подготвени. Направете модна изјава со ова модерно ажурирање на италијанската машка сива волна од 3 парчиња деловни костуми од Реноар. Оваа тенок костум со прекрасен изглед е обележана со неговата боја и елегантните допири, како што се изгласената тенок јакна со сингл на лапил, во која има целосна современа постава со чувари на пот, четири внатрешни џебови, два предни џебови и двојни странични отвори. Панталоните со рамна предна волна се наредени на коленото и подготвени за да обезбедат совршено вклопување. Во елек има 5 предни копчиња, и лесно затворање на задниот дел од затворачот за удобно вклопување што изгледа одлично со или без јакна. Ова е крајниот деловен костум бидејќи квалитетот и стилот се неспоредливи од моментот кога ќе го лизнете . Големина : Сите наши костуми имаат традиционална капка од 6 "од големината на јакната до големината на пантолоните (пр. Јакната со големина 42 ќе дојде со А. 36 "панталони за половината). Само суво чисто, одлично за употреба во текот на целата година. Овој костум ќе биде испорачан со закачалка и сите ознаки на место. Јакна : Тенок фит-лаптоп лапел100% волнено современа обложена јакна, странична странична отвора за градите на градите, размавта предни џебови, внатрешни џебови : без плитфлат фронтлиран на колената.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 959.84

Classic Classic Izod Grey Sharkskin Classic, кој доаѓа со вистинската количина на истегнување во јакна и пантолона за да се �

DEN 0.67

Постигнете стил, класа и софистицираност со овој класичен вклопен костум од Pinstripe од Верно модата...

DEN 959.84

Информации за производот Зафатена социјална агенда бара класична црна смокинг јакна што секогаш ќе изг

DEN 959.84

The Izod Black Solid Classic Class Fit Capered Suit, кој доаѓа со вистинска количина на истегнување во јакна и пантолона за да с

DEN 1295.84

Овој костум на Били Лондон е пресечен со тенок современо вклопување Има претходно прилагодено 32 "полите

DEN 0.33

Постигнете стил, класа и софистицираност со овој класичен вклопен костум од Pinstripe од Верно модата...

DEN 3.00

Информации за производот Оваа стилска, костум за проверка на две парчиња е совршена фузија на традицион

DEN 959.84

Постигнете стил, класа и софистицираност со овој класичен вклопен костум од Pinstripe од Верно модата Квали�

DEN 1295.84

Постигнете стил, класа и софистицираност со овој класичен вклопен костум од Pinstripe од Верно модата...

DEN 959.84

Без разлика дали барате од вашиот пријател (девојче / момче) да се омажи за вас или барате совршен костум

DEN 2.33

Свежо и стилски, овој машка црна 100% ленена класична облека од Верно е совршен избор за кучињата денови н�

DEN 2.00

Информации за производот Ако посебните прилики се редовно во вашиот календар, можеби вреди да се инвест