.

.

Одлична цена
Написот за квалитет на хотелот Ригел Премиер, 90 90

Написот за квалитет на хотелот Ригел Премиер, 90 90

DEN 518.24

Залиха
Достапно за нарачка

Премиер-чаршавите за квалитетни хотели на Ригел нудат крајна полиестер во 100 проценти. Премиер ги задоволи клиентите со својата мекост слична на памук и градежништвото со врвен квалитет. Премиерските постелнина се водач во многу трпезарии, кои нудат одлично задржување и апсорпција на бојата, како и супериорно ослободување на дамка. Ригел Премиер со чаршав за квалитет на хотелот, 90 "x 90" : големина 90 "x 90". 100 проценти откачи полиестер. 7,2 мл/квадратни г. Одлично задржување и апсорпција на бојата. Супериорно ослободување на дамка. Без подигање, прицврстување или поставување. Безбедно за индустриско миење.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3.33

Супер Богат Материјал : од врвна полиестерска ткаенина, овој елегантен модерен чаршав е повеќе отпорен �

DEN 1.00

Претворете ја секоја трпезарија во празничен простор за семејството, пријателите и гостинот да уживаат

DEN 1.33

DIIxe2x80 x99s 100% памучни чаршафи доаѓаат во различни бои и големини Овие чаршафи се совршени за излети, летни

DEN 3.33

Чаршавот е направен со 100% Полиестерски Поплин, кој е една од најтрајните ткаенини на пазарот и е отпорен

DEN 153.44

Одете од преклопна маса до елегантно јадење или простор за сервирање во секунди со нашето плетенка на 34�

DEN 751.84

Овие цврсти ленени чаршафи се дизајнирани да бидат отпорни на брчки и дамки и имаат беспрекорен дизајн �

DEN 751.84

Покритие бар висина настан, банкет, вклучена или прикажување маси со 6 нога Полиестер Светло Розова Опре

DEN 2.67

Донесете го дома веселиот и привлечен "Креативно Претворање на виолетова Окта / тркалезна покривка на М�

DEN 319.84

Никој не негира дека кујната е срцето на домот, а трпезариската маса е крајното место за собирање за да с

DEN 2.33

Овие навлаки за винил маса се одлично решение за излети и угостителски настани Надворешниот слој на вин

DEN 1.00

Опис На Производот Уникатен Чаршав : Ве молиме Проверете Ја Табелата Со Големини : 60 инчи, 70 инчи...

DEN 2.33

Поставете ја вашата табела тема како слатка Божиќна прослава со нашето време за празник Црвена бонбони

DEN 2.33

Капакот на масата алгала доаѓа во круг со дијаметар од 84 инчи, а правоаголникот со димензија од 54" х 108" ги

DEN 266.24

Овој Чаршав е направен со висок Степен 100% Откачи Полиестер Чаршавот е направен беспрекорен во едно парч

DEN 0.67

Подигнете ја Нашата Наутичка Пластична Покривка за Маса над вашата маса за да направите место достојно

DEN 191.84

Лесно трансформирајте ги масите од смола или ламинатдрво во елегантни платформи за презентација за нек

DEN 239.84

108 Инчни Квадратни Инчни Дамаски Чаршафи се користат како завеси до подот на квадратни маси од 48 инчи со

DEN 119.84

Информации за производот : Применливо сценарио : за хотели главна содржина на компонентата на ткаенинат