.

.

Одлична цена
Памук Сатен Шам, Евро-Птица Градина Чуден Гроздобер Цвеќиња Цветни Природата Птици Диви Цвеќиња Печати Сопствени Постелнина Од Лажица

Памук Сатен Шам, Евро-Птица Градина Чуден Гроздобер Цвеќиња Цветни Природата Птици Диви Цвеќиња Печати Сопствени Постелнина

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

Птица Градина Чуден Гроздобер Цвеќиња Цветни Природата Перница Шам Од Лажица Цвет Нож остри перница шамс се направени од путер мека,100% природен италијански памук сатен и се одличен начин да се воведе уникатни модели и поп на боја во вашата соба. Измешајте и совпаѓајте отпечатоци за да создадете свој уникатен приспособен простор. Со Лажица, секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е отпечатена на барање само за вас! Ве молиме имајте предвид-иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата, боите може да се прикажат на компјутерскиот екран поинаку отколку на печатената ткаенина. Оригинален Дизајн Авторски Права : Mypetalpress. Целата природна памучна ткаенина е совршена за дише, пријатна постелнина. Нашата сатена има суптилен сјај и мазна рака дизајнирана да омекне со секое перење. Перница/полнење не се вклучени. Печатењето е прикажано од двете страни со затворање на пликот на Задната Страна Индивидуална перница шам со јасен раб на ножот. 100% Италијански Памук Сатен. Перница Шам Евра Димензии : 26" х 26". Перница Шам Стандардни Димензии : 26" х 20". Перница Шам Крал Димензија : 37" х 20". Направено По Нарачка во САД.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3.00

Сино Зелени Морски Желки Риба Корална Желка Пливање Океан Перница Измама Со Лажица цвеќе Нашите шамови

DEN 223.84

Rizzy Home 26 "x 26" Евра ШамT09953овој одличен акцент не само што го софистицира стилот на секоја спална соба, туку

DEN 159.84

Задебелени опции за боја и микрофибер конструкција го прават Овој Издувам Ултра Лесен Најлон Шам Сет о�

DEN 3.00

Зајдисонце Плажа Одмор Топло Розова Дијаманти Зелена Перница Шам од Лажица Со прирабничка перница шамс

DEN 0.33

Птици Пчели Се Зголеми Голем Цвет Птица Градина Пролет Пчела Перница Шам Од Лажица Со прирабничка перни

DEN 3.33

Бенсонхурст евро шам координира со комплетот за утешител бенсонхерст, постелнина и додатоци за постелн

DEN 3.00

Зајаче Морнарица Полка Точка Шумски Зајак Перница Измама Од Лажица Цвет Нож остри перница шамс се напра

DEN 1.33

Париз Градски Пејзаж Пастел Сити Греј Таун Европа Патување Перница Шам Од Лажица Цвет Нож остри перница