.

.

Одлична цена
Жени Мажи Панама Сламени Капи Лето Дише Плоштад Тока Широк Раб Заштита Од Сонце Капа Крајбрежје Патување Рибар Шапка

Жени Мажи Панама Сламени Капи Лето Дише Плоштад Тока Широк Раб Заштита Од Сонце Капа Крајбрежје Патување Рибар Шапка

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Жени Мажи Панама Сламени Капи Лето Дише Плоштад Тока Широк Обод Заштита Од Сонце Капа Крајбрежје Патување Рибар Шапка . Спецификација : . Име : Жени Мажи Панама Сламени Капи. Пол : Жени. Материјал : Лен. Шема : Квадратна Тока. Големина : Една Големина. Обем на капа : 56 см-58 см/22,05 инчи-22,83 инчи. Содржина На Пакетот. 1 х Шапка За Сонце. Забелешка : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : сламената капа е изработена од природен лен што ја прави лесна и флексибилна, тесната плетенка обезбедува издржливост и форма. Дизајн : оваа капа за сонце со широк раб со квадратна тока за да ја направите шапката пошик, елегантна и стилска, одличен додаток за жени и мажи. Сончање За Сончање : сламената капа обезбедува висока заштита ОД ув сонце, а дизајнот со широк обод обезбедува широк спектар на сенки за заштита на лицето и вратот од сонцето. Големина : Нашата сламена капа за возрасни обемот на главата е 56-58см/22,05-22,83 инчи, погодна за повеќето жени и мажи. Прилики : ова е лесен додаток за заштита од сонце што дише, кој е совршен за носење на плажа, кампување, пешачење, двор, базен или каква било активност на отворено.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 111.84

Карактеристика : Заштита Од Сонце Применлива Сцена : Лежерна Применлива Сезона : Пролет и Лето На Потекл�

DEN 1.33

Возрасни Деца Зимска Шапка, Божиќ Цртан Филм Снег Букви Сјајна ПРЕДВОДЕНА Светлина Декорација Облека Т�

DEN 0.33

KSCYKKKD Капи За Жени Капи За Мажи Унисекс Кофа Цврста Сенка За Сонце И Крема За Сончање Намалена Цена Дозво�

DEN 3.33

Штитник За Спортови на сонце Визир За Голф Плажа Капа ЗА Ув Заштита Прилагодлива Капа За женипродажба п

DEN 2.67

Капа за жени машки капи за мажи симпатични капи за корпи за жени капи за жени опремени капи ativeенски корп

DEN 2.33

Сончоглед Шема Кофа Шапка Материјал : Полиестер Боја : балк, бела,розова, сина Големина : Обем околу 5658см �

DEN 1.00

Материјал : Полиестерски Женски Визири Отворени Назад Волна Шамија Проѕирен Визир И Шумски Визири Визи�

DEN 0.67

Опис r r.комплетот капа и шал е специјално дизајниран да им даде на вашите деца моден стил и во меѓувреме �

DEN 1152.00

Црна Масовно големо пакет зимска облека е одлична за целото семејство Растегливиот материјал и еластич

DEN 1.33

Опис оваа ставка се користи за да ве заштити од изгореници и УВ зраци Прилагодливиот ремен го прави да о�

DEN 3.33

Бејзбол капи За Заштита од сонце ќе ви обезбедат одлична заштита од сонце Класичен дизајн совршен стил,

DEN 1.67

ВратоврскаБоја Печатена Шапка За Жени Машки Широк Џез Шапка ВратоврскаБоја Шапка За Партиски Костими С

DEN 2.67

Винарски капи За Жени Капи Капа Мало Дете Бебе Шема Сонце Деца Печатење На Рибар Бејзбол Капи Флоп Шапка

DEN 116.48

Големина : обем На Главата Со Една Големина : 5660см / 22,0423,62 " Женски Обични Капачиња Со Капа Со Капа Со Цврс�

DEN 3.00

Божиќни Цртани Рогови Дедо Мраз Снешко Капа Среќен Божиќен Декор За Домашни Божиќни Орнаменти Карактер

DEN 319.84

Тип на ремен : Прилагодлив Ве Молиме имајте предвид дека ова се рачни мерења Ве молиме дозволете мали ва�

DEN 175.04

1 Изработен од мек памучен материјал со фина изработка, мек и дише, удобен за носење Лигаво чипкано гравч